Ietetovēti vasarraibumi un nagi kā vienradži: šī gada dullākās skaistuma aktualitātes

Ietetovēti vasarraibumi un nagi kā vienradži: šī gada dullākās skaistuma aktualitātes
Foto: Instagram

Viss plūst un mainās, un jo īpaši to var novērot tik straujās nozarēs kā, piemēram, skaistumkopšana. Šķiet, ik mirkli sociālajos tīklos uzvirmo kāds jaunums, kas uzreiz iemanto skaistumkopšanas ekspertu un pat to cilvēku uzmanību, kas šādām aktualitātēm parasti neseko līdzi.

Vai kādreiz šķita, ka dāmas steigs ietetovēt vasarraibumus? Sabužināt uzacu matiņus vai nagus veidot kā vienradža ragus? Vēl pagājušajā gadā tas īsti nebija iedomājams, bet šogad tieši šīs un vēl citas pavisam neierastas aktualitātes ir piesaistījušas ļaužu uzmanību.

Godīgi sakot, nemaz ne tik sen arī doma par rozā matiem šķita visai neparasta, bet tagad tas ir aktuāli, turklāt, iekrāsojot vēl dzeltenīgus vaigu kaulus, lūpas vai plakstiņus, būsi pateikusi "jā" divām aktualitātēm.

Turpinājumā iespējams aplūkot un sīkāk izpētīt šī gada trendus, kas izpelnījušies cilvēku uzmanību sava neierastuma dēļ.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl