Kur rudenī būs pieejami bezmaksas brīvdabas treniņi Rīgā

Kur rudenī būs pieejami bezmaksas brīvdabas treniņi Rīgā
Foto: PantherMedia/Scanpix

Kalendārs rāda, ka vasara ir beigusies, bet tas nenozīmē, ka tev jāsēž savā istabā un jāaizmirst par sportošanu brīvā dabā – arī rudenī būs pieejami bezmaksas treniņi dažādās Rīgas apkaimēs, informē biedrība "Dabas sporta zāle".

Līdz oktobra beigām biedrība "Dabas sporta zāle" piedāvās bezmaksas sporta nodarbības ikvienam iedzīvotājam deviņās Rīgas apkaimēs, kurās sporta speciālisti nodrošinās treniņus vienu vai divas reizes nedēļā. Nodarbībās būs gan kardio slodzes un spēka, gan stiepšanās un atjaunošanās vingrinājumi.

Trenere Agnese Limanāne norāda: "Fiziskās aktivitātes ir baudāmas visu gadu jebkādos apstākļos – tās padara tevi mērķtiecīgu, norūda un sniedz pozitīvas emocijas! Ir lieliski, ja uz nodarbību ierodas grupiņa kustēties gribētāju." Nodarbības būs pieejamas dažāda vecuma Rīgas iedzīvotājiem, neatkarīgi no viņu pašreizējās fiziskās sagatavotības, nodrošinot viņu fiziskās veselības uzlabošanos. Nodarbību intensitāte tiks pielāgota individuāli dalībnieka spējām un izturībai.

Treniņu grafiks līdz oktobra beigām

Pirmdiena

Suspension X: Mežaparks pulksten 19.15

Functional Workout: Purvciems pulksten 18.30, Mežciems pulksten 19, Ziepniekkalns pulksten 20, Ķengarags pulksten 20.

Otrdiena

Power & Endurance: Teika – LSPA un Biķernieku mežs pulksten 19.15.

Groove: Ķīpsalas pludmale pulksten 19.15.

Functional Workout: Ilģuciems-Dzegužkalns pulksten 18.30.

Trešdiena

Speed & Mobility: Mežaparks pulksten 19.15.

Functional Workout: Mežciems pulksten 19.

Ceturtdiena

Functional Workout: Ziepniekkalns pulksten 20, Ilģuciems-Dzegužkalns pulksten 18.30.

Momy Fit: Lucavsala pulksten 12.

Piektdiena

Power & Endurance: AB Dambis pulksten 19.15.

Functional Workout: Ķengarags pulksten 20.30.

Treniņi pieejami projekta "Mēs par veselīgu Rīgu! – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" īstenošanas gaitā ar Eiropas Sociālā fonda un Rīgas domes Labklājības departamenta līdzfinansējumu. Plašāka informācija šeit.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl