Asaru un pazemojuma pilni gadi. Ieva Brante par savu pieredzi ar vardarbīgu partneri

Sabiedrībā labi zināmā juriste Ieva Brante ne vienmēr ir bijusi tik veiksmīga un spēcīga, par kādu viņu pašlaik uzskata daudzi. Pirms kāda laika sievietei bija attiecības, kurās viņa cieta no vardarbības un no kurām viņa neveiksmīgi mēģināja atbrīvoties vairāk nekā 10 reižu.

"Tas bija briesmīgi, un tas bija grūti," par attiecībām, kurās sievieti sit un fiziski ietekmē, raidījumā "Sieviete. Personīgi" atklāti Brante. Tagad viss notikušais ir aiz muguras, bet atmiņas par to juristei nav izgaisušas.

"Tie bija vardarbības, pazemojuma un asaru pilni gadi, kur es reizes padsmit gāju prom un reizes padsmit atgriezos, kur nebija drošības sajūtas, kur bija negulētas naktis, kur bija noraudātas un aizpampušas acis, kur bija sāpošs kakls tāpēc, ka tevi žņaudz, kur bija raudošs bērns, kas nevarēja saprast, kas notiek apkārt."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl