Jorans Šteinhauers: sievietes Latvijā ir ļoti daudzpusīgas

Runājot par sievietēm Latvijā, mūziķis Jorans Šteinhauers norāda, ka viņas ir ļoti daudzpusīgas un vienlaikus spēj būt gan skaistas, gan gudras, kā arī ir prasmīgas un ļoti disciplinētas. Sievietēm šeit piemīt daudz īpašību, ko mūziķis ļoti novērtē.

"Ļoti "kruta" lieta, ko esmu redzējis, ir tas, ka var smuki izskatīties, ja vajag, bet arī reāli ņemt āmuru rokās un iesist naglu sienā," raidījumā "Sieviete. Personīgi" stāsta Šteinhauers. Viņš norāda, ka sievietes Latvijā ir ļoti disciplinētas, jo viņas gan gatavo ēst, gan saņemas agri no rīta aiziet līdz sporta zālei. Mūziķis ir novērojis, ka sievietes ļoti daudz staigā ar kājām, un tas viņam ļoti patīk.

Tāpat viņš norāda, ka sievietes vienlaikus spēj būt gan ļoti romantiskas, gan loģiski domājošas.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl