Mārtiņš Egliens: sievietes ir spiestas 'kačāt muskuļus', bet vīrieši vēlas justies vajadzīgi
Foto: LETA

Aktierim Mārtiņam Eglienam dzīve ir iegrozījusies tā, ka viņam apkārt ir daudz stipru sieviešu – māte, sieva, arī meita, visticamāk, tāda būšot. Tomēr viņš nesūdzas, norādot, ka ģimene un tuvinieki ir pats svarīgākais viņa dzīvē, izkonkurējot teātri un citas lietas, kas varētu būt nozīmīgas.

Kas vēl viņam dzīvē daudz nozīmē, par ideāliem un to zaudēšanu, par sievietēm, kas, apstākļu spiestas, “kačā muskuļus” un neatļaujas būt vājas, kā pietrūkst vīriešiem, un nesen pārdzīvotajām veselības problēmām – par to visu Mārtiņš stāsta sarunā ar “Viņa”. Aktieris sarunas gaitā vairākkārt uzsver, ka viss sacītais ir viņa viedoklis un skatījums uz lietām, ko nevajadzētu uztvert kā vienīgo un īsto patiesību, jo nekādus pētījumus, kas pierādītu – nekā citādi būt nevar, viņš neesot veicis.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl