Naktī uz piektdienu, 25. augustu, pulksten 3.41 naktī Valsts policija saņēma informāciju par to, ka Mārupes novadā, Skultē pagaidām nenoskaidrotos apstākļos ir aizdegusies automašīnas "Mercedes-Benz" un "Renault," portālu "Delfi" informēja Valsts policijā (VP).

Saistībā ar notikušo ir uzsākta resoriskā pārbaude un tiek skaidroti notikušā apstākļi, informēja VP pārstāve Gita Gžibovska.

Kā liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) statistika, glābēji aizvadītajā diennaktī kopumā dzēsuši četras vieglās automašīnas un vienu mikroautobusu.

Dienesta pārstāve Ilze Dāme-Birziņa norāda, ka VUGD saņēma izsaukumu uz Mārupes novada Mārupes pagastu, kur dega divas vieglās automašīnas 10 kvadrātmetru platībā. Pulksten 4.48 degšana tika likvidēta.

Tāpat pulksten 00.31 ugunsdzēsēji devās uz Kosmonautu ielu Rēzeknē, kur stāvlaukumā dega mikroautobuss un vieglā automašīna, kā arī tika bojāta vēl viena vieglā automašīna. Kopējā degšanas platība bija 12 kvadrātmetri. Ugunsgrēks tika likvidēts pulkdten 01.26.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!