Foto: Publicitātes attēli
Aizvadītās Ziemassvētku brīvdienās loteriju spēlētājiem bijuši bagātīgi laimesti – 150 000 eiro, 40 181 eiro un automašīna "Audi Q5", portāls "Delfi" uzzināja uzņēmumā "Latvijas Loto".

"Viking Lotto" 23.decembra izlozē Latvijā tika uzminēti pieci skaitļi un papildskaitlis un laimēti 40 181 eiro. Laimīgā kvīts ar pieciem spēles variantiem uz vienu izlozi tika iegādāta Rīgā, Miera ielā 2, "Narvesen" tirdzniecības vietā, par pirkumu samaksājot 3 eiro.

Tā ir jau desmitā reize šajā gadā, kad kādam ir izdevies uzminēt piecus skaitļus un papildskaitli, un laimēt vairāk nekā 20 000 eiro vērtu laimestu. Laimētāja ir pensionēta medmāsa no Iļģuciema.

Pirms svētkiem veiksminiece satikusies ar saviem brāļiem, un viens no viņiem bija paņēmis līdzi neaizpildītus "Viking Lotto" kuponus. Visi trīs joka pēc aizpildījuši katrs savu kuponu un pastaigas laikā pa Rīgas Ziemassvētku tirdziņiem piereģistrējuši izvēlētās skaitļu kombinācijas izlozei.

Nākamajā pastaigas reizē pa Vecrīgu viens no brāļiem laimētājai vaicājis, vai viņai somā ir tā "Viking Lotto" biļete - varētu ieiet "Latvijas Loto" veikalā un to pārbaudīt. "Pārdevēja teica, ka esmu laimējusi 40 tūkstošus eiro", stāsta smaidīgā kundze. "Tas nu gan bija liels pārsteigums un veiksme, jo vecumdienās esmu paņēmusi dzīvokļa kredītu, par kuru man vēl jāmaksā 39 tūkstošus eiro. Tagad samaksāšu kredītu un vēl tūkstotis paliks svētku svinībām," jokojās laimētāja.

Sestdienas, 26.decembra izlozē skaitļu loteriju papildspēlē "Džokers" šogad trešo reizi tika laimēts maksimālais laimests 150 000 eiro. Laimīgā loterijas biļete - "SuperBingo" ar pieciem variantiem un abiem "Džokeriem" kopsummā par 9 eiro 20.decembrī iegādāta internetā. Laimīgās biļetes īpašnieks tiek gaidīts piesakāmies "Latvijas Loto" birojā. Iepriekšējie šī gada Džokera 150 000 eiro laimesti laimēti 25.aprīlī un 28.novembrī.

Svētdien, 27.decembrī, TV šova "SuperBingo" skatītāji varēja vērot, kā tiek izlozēta studijas automašīna "Audi Q5". Uz šī gada kārotākās "SuperBingo" automašīnas "Audi Q5" izlozi studijā bija ieradušies divi no trim iepriekšējā nedēļā izlozētajiem pretendentiem - Vilnis Sliece no Siguldas un Ilmārs Ernests Krišmanis no Talsiem, bet trešā izlozētā kvīts numura īpašnieks vai īpašniece automašīnas izlozei nepieteicās.

Satraukums pirms izlozes bija ļoti liels, jo izvēle abiem pretendentiem bija jāizdara no diviem spēles apļiem - vienā no tiem atradās automašīnas simbols, bet otrā - 300 eiro naudas laimests. Pirmais izvēli izdarīja Vilnis Sliece un izrādījās, ka viņš ir izdarījis pareizo izvēli, jo viņš kļuva par baltā "Audi Q5" jauno īpašnieku.

"Esmu santehniķis no Siguldas un zvejnieks no Saulkrastiem", ar sevi iepazīstināja Sliece. Ikdiena viņam paejot strādājot divos darbos, bet svētdienās viņa ģimene atpūšoties spēlējot "SuperBingo". Aizvadītajā svētdienā Vilnis bijis darbā, un savu "SuperBingo" kvīti viņš uzticējis pārbaudīt sievai. Pēc izlozes viņa piezvanījusi vīram un paziņojusi, ka nu būs jābrauc uz "Audi Q5" izlozi. Visu nedēļu veiksminieks esot uztraucies par gaidāmo dalību izlozē, jo viņam ļoti nepatīkot filmēties. Izlozes laikā Vilnis piedzīvojis tik spēcīgu lampu drudzi, ka arī pēc izlozes viņam bija grūti paust emocijas par iegūto laimestu. Viņa sieva, kura bija ieradusies līdzi vīram uz automašīnas izlozi, smaidot teica, ka jauna automašīna viņu ģimenei esot bijusi nepieciešama.

Kā norāda uzņēmumā, loteriju spēlētājiem 2015. gads ir bijis ļoti veiksmīgs - līdz šim uzņēmums "Latvijas Loto" laimestos jau ir izmaksājis vairāk kā 11 miljonus eiro.

Turklāt pieci loteriju laimesti, kas laimēti šajā gadā, ir iekļuvuši visu laiku lielāko "Latvijas Loto" laimestu Top 20. Lielākais no tiem - "SuperBingo" laimests un privātmāja, kopsummā 366 138 eiro vērtībā tika laimēts oktobrī, Aizkrauklē, un tas ir otrais lielākais laimests kāds jebkad laimēts "Latvijas Loto" organizētajās loterijās.

Tāpat šogad "Latvijas Loto" loterijās laimētas ir kopumā 33 automašīnas.

"Latvijas Loto" organizē loterijas "Keno", "Latloto", "5 no 35", "Viking Lotto", "Eurojackpot", "SuperBingo" ar divām papildspēlēm "Džokers" un "Džokers 7", un deviņas momentloterijas.

Loterijas biļetes var iegādāties "Latvijas Loto", "Narvesen", "Latvijas Pasta", "Statoil", "Virši-A" un citās tirdzniecības vietās, kā arī "Latvijas Loto" interneta vietnē.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!