Ceturtdien, 8. augustā, spēcīgajās lietavās Rīgā applūda Viestura prospekts virzienā no centra uz Mīlgrāvi, portālam "Delfi" ziņo Sindija, kura dalījusies ar neparastās ainas video.

"Ceturtdien pulksten 18 braucot pa Viestura prospektu no centra Mīlgravja virzienā. Tā kā labā josla bija pārāk applūdusi, lai kāds pa to mēģinātu braukt, visi lēnītēm pārkārtojās uz kreiso joslu, kā rezultātā visā Sarkandaugavā bija sastrēgums," klāsta aculieciniece.

Portāls "Delfi" jau ziņoja, ka ceturtdien pa dienu virs Lietuvas intensīvi veidojās ciklons, tādēļ Latvijā daudzviet lija stipri, turklāt dienvidaustrumu rajonos lietus bija ļoti stiprs.

Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu - dāvanu karti iepirkumiem "Rīga Plaza" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām epastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet reportāžu iesniegšanai paredzēto formu!

Darbdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00 varat arī ziņot par nebūšanām, novērojumiem, ierosinājumiem, zvanot pa "Delfi Aculiecinieka" tālruni - 67784066!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!