Kā "Delfi" atspoguļoja grandiozo "Rammstein" koncertu Lucavsalā; kā top lasītāju iecienītie "Delfi plus" raksti par vēsturi un līdz šim nepietiekami apskatītiem notikumiem; kādi pavērsieni ir jau notikuši un kādi vēl gaidāmi Latvijas Futbola federācijā; kā latviešu pāris nolēma dzīvot Taizemē un atgriezās Latvijā. Tas viss piektajā epizodē "Delfi" raidījumā "Lai spriestu, jāzina".

Turpmāk "Lai spriestu, jāzina" vēstīsim par visu svarīgāko, ko dara "Delfi" redakcija. Tāpat varēsit ieklausīties, kā dažādus sabiedriski politiskus, sporta, kultūras un cita veida procesus vērtē "Delfi" žurnālisti, kuri ir "līdz ausīm iekšā" šajā informācijā. Raidījumu vada Edgars Bāliņš – viņš ir Latvijā pazīstams komiķis un arī "Delfi" sociālo tīklu satura redaktors.

Vasaras sezonā "Lai spriestu, jāzina" būs neregulārs, bet rudenī pie skatītājiem raidījums nonāks daudz biežāk. Paldies jums, mūsu uzticamie lasītāji, ka joprojām esam populārākais un uzticamākais medijs Latvijā. Mēs jūs nepievilsim un ar jaunā raidījuma palīdzību vēl vairāk pastāstīsim, ko nepalaist garām portālā "Delfi". "Lai spriestu, jāzina" ir arī mūsu medija sauklis, un mūsu misija ir ieinteresēta sabiedrība.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!