Pašizaugsme ir aktuāls mērķis un arvien vairāk apzinamies, un, iespējams, arī izprotam klimata problēmas, kas liek tiekties uz labāku dzīvi — zerowaste, bio, eko un citi labās gribas mērķi. Šie ir daži no pieturas punktiem, kuri atklājās sestdien, 5. septembrī, "Lampā" notiekošajā stāvizrādē "Mūsdienu latvieša zaļā nākotne".

"Mēs zinām visas pareizās atbildes un vēlamies doties pretī zaļākai nākotnei. Tomēr mūsu ikdiena ir pretrunu pilna — kustības aizstājam ar digitāliem risinājumiem, patriotismu spēj uzveikt dažu centu atlaide importa labumiem, savukārt videi draudzīgu enerģiju esam padarījuši par nacionālo ienaidnieku," šādi pasākumu piesaka rīkotāji.

Tāpat rīkotāji aicināja: "Pievienojies, lai ar veselīgu pašironijas devu aplūkotu, cik gatavi esam ikdienā reāli rūpēties par apkārtējo vidi. Ievadā: Rūdolfa Kugrēna redzējums par mūsu zaļo ikdienu. Saldajā: nopietnas tēmas, bet nenopietni jautājumi — saruna ar enerģētikas labirintu pārzinātāju un "Enefit" valdes locekli Kristu Mertenu."

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !