Foto: Shutterstock

Biedrība "Latvijas Maksātnespējas procesa administratoru asociācija" pirmo reizi rīkos vērtīgu pasākumu iedzīvotājiem "Maksātnespējas procesa administratoru dienas 2024", kas norisināsies 21. un 22. martā, "Delfi" informēja asociācijā.

Tā ietvaros jebkurai personai ir iespēja, laicīgi piesakoties pie maksātnespējas procesa administratora, saņemt bezmaksas konsultāciju par maksātnespējas tiesībām, piemēram, par fiziskās un juridiskās personas maksātnespējas procesu, kā arī par tiesiskās aizsardzības procesu.

Pasākuma ietvaros ir paredzēts, ka maksātnespējas procesa administratori sniegs klātienes un/vai telefoniskās konsultācijas ne tikai Rīgā, bet arī Jūrmalā, Ādažos, Madonā, Alūksnē, Madonā un Daugavpilī.

Administratoru asociācija, ņemot vērā nesen publiskajā telpā izskanējušo informāciju par negodprātīgiem juridisko pakalpojumu sniedzējiem kontekstā ar fizisko personu maksātnespēju, īpaši aicina pieteikties uz maksātnespējas administratoru konsultācijām fiziskās personas, kurām ir jautājumi par fiziskās personas maksātnespējas procesu – tā pamatpazīmēm, uzsākšanu un/vai norisi, teikts paziņojumā medijiem.

Administratoru asociācijas mājas lapā www.administratori.lv ir pieejams saraksts ar maksātnespējas procesa administratoriem, kuri Maksātnespējas procesa administratoru dienās sniegs iedzīvotājiem savu profesionālo atbalstu.

Administratoru asociācija aicina laicīgi pieteikties pie izvēlētā maksātnespējas procesa administratora, izvēloties no minētā saraksta - https://www.administratori.lv/lv/par-biedribu/news/1136

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!