Foto: AFP/Scanpix/LETA

Nīderlandes pilsētā Edē sestdien kafejnīcā sagrābtie ķīlnieki ir atbrīvoti, un aizdomās turamais ir aizturēts, paziņojusi policija.

Ķīlnieku krīze, kas ilga vairākas stundas, beigusies bez asinsizliešanas. Pagaidām policija neuzskata, ka šis incidents būtu saistīts ar terorismu.

"Pēdējais ķīlnieks nupat tika atbrīvots. Viens cilvēks ir aizturēts. Pašlaik mēs nevaram sniegt plašāku informāciju," vietnē "X" paziņoja policija.

Vietējie mediji ziņoja, ka šorīt kāds apjucis vīrietis iegāja kafejnīcā "Café Petticoat", sagrāba par ķīlniekiem četrus cilvēkus un draudēja uzspridzināties.

Notikuma vietā ieradās policija, sprāgstvielu eksperti un ugunsdzēsēji.

Policija noslēdza pilsētas centru un evakuēja aptuveni 150 ēkas. Varasiestādes aicināja cilvēkus izvairīties no pilsētas centra. Tika apturēta arī vilcienu satiksme un centrā tika slēgti visi veikali.

Vispirms tika atbrīvoti trīs ķīlnieki. Raidorganizācijas NOS demonstrētajos kadros redzams, kā viņi iznāk no ēkas ar gaisā paceltām rokām. Neilgi pēc tam tika atbrīvots ceturtais ķīlnieks, un aizdomās turamais tika aizturēts.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!