Фото: Publicitātes foto
Laikraksta "Dienas Bizness" ikgadējā Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500 apbalvošanas ceremonijā VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) saņēmis īpašu novērtējumu par ieguldīto darbu kvalitatīvas informācijas atspoguļošanā - Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) speciālbalvu par teicamu sadarbību kvalitatīvas statistikas nodrošināšanā.

LDz ir viens no 30 tūkstošiem uzņēmumu, kas ik gadu CSP iesniedz dažādus rādītājus par savu saimniecisko darbību. Vienlaikus uzņēmums aktuālo informāciju publisko savā mājaslapā "www.ldz.lv", kur ir pieejami gan ikgadējie un ceturkšņu pārskati, ilgtspējas ziņojums, bet arī īpaši sagatavots statistikas buklets par galvenajiem darba rādītājiem aizvadītajā gadā.

"Reizi gadā mums ir jāpieņem grūts un izsvērts lēmums – kuram uzņēmumam īpaši pateikties par sadarbību, jo kandidātu ir daudz. Balvu mēs šogad nododam uzņēmumam, kuram ir liela nozīme Latvijas ekonomikā, par ko liecina 20 dažādās statistikas veidlapas, ko šis uzņēmums mums sniedz," apbalvošanas ceremonijā pauda CSP vadītāja Aija Žīgure.

LDz ir atbildīgs par to, lai ikvienam būtu pieejami precīzi un jaunākie statistikas dati par tā saimniecisko darbību. Atvērtība un sadarbība ar statistikas apkopotājiem ļauj radīt sabiedrībā objektīvu priekšstatu par dzelzceļa nozari, tās pienesumu valsts tautsaimniecībai un kopumā - par uzņēmuma ietekmi uz valsts ekonomikas procesiem.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !