DELFI un 'Roadgames' rada izzinošu piedzīvojumu spēli saviem abonentiem
DELFI izzinošā piedzīvojumu spēle ir veidota, balstoties uz DELFI vērtībām.
Tās galvenais mērķis, gluži tāpat kā medijam, ir parādīt spēlētājiem to, ko ikdienā mēs varbūt nepamanām. Spēles laikā varēsi iepazīties ar DELFI darbu, cilvēkiem un lomu sabiedrībā, vienlaikus kārtīgi izstaigājot nozīmīgākās Pārdaugavas pieturvietas, piemēram, Maņu dārzu, Ojāra Vācieša muzeju un Gaismas pili. Tev būs iespēja pasveicināt "Divus Raiņus", kā arī uzzināt, kas bija Elles ķēķa mūza un kur atrodas DELFI galvenā mītne.

DELFI piedzīvojumu spēle ir pieejama bez maksas visiem DELFI maksas satura abonentiem.
DELFI un 'Roadgames' rada izzinošu piedzīvojumu spēli saviem abonentiem
DELFI izzinošā piedzīvojumu spēle ir veidota, balstoties uz DELFI vērtībām. Tās galvenais mērķis, gluži tāpat kā medijam, ir parādīt spēlētājiem to, ko ikdienā mēs varbūt nepamanām. Spēles laikā varēsi iepazīties ar DELFI darbu, cilvēkiem un lomu sabiedrībā, vienlaikus kārtīgi izstaigājot nozīmīgākās Pārdaugavas pieturvietas, piemēram, Maņu dārzu, Ojāra Vācieša muzeju un Gaismas pili. Tev būs iespēja pasveicināt "Divus Raiņus", kā arī uzzināt, kas bija Elles ķēķa mūza un kur atrodas DELFI galvenā mītne.

DELFI piedzīvojumu spēle ir pieejama bez maksas visiem DELFI maksas satura abonentiem.
Kā spēlēt DELFI izzinošo piedzīvojumu spēli:
Meklē spēles kodu savā DELFI kontā
DELFI piedzīvojumu spēle ir pieejama bez maksas visiem DELFI maksas satura abonentiem.
Lejupielādē "Roadgames" aplikāciju savā telefonā
Aplikāciju meklē Google play vai App store veikalos un pieslēdzies ar savu "Roadgames" profilu vai reģistrējies.
Ievadi spēles kodu
"Roadgames" aplikācijā ievadi spēles kodu, kuru atradīsi savā DELFI kontā. To izdarot, uzreiz nonāksi DELFI izzinošanās piedzīvojumu spēles sākumlapā.
Iepazīsti spēli
Apskati spēles teritoriju, noteikumus un sāc spēli jebkurā vietā, izvēloties kādu no uzdevumiem kartē vai labajā sānā esošajiem "eksperta" un "grūpija" uzdevumiem.
Pabeidz spēli ar rezultātu
Aizvadi neaizmirstama piedzīvojuma un jaunu zināšanu pilnas stundas, pēc kurām varēsi redzēt rezultātus savā "Roadgames" lietotnē.
Spēles teritorija:
Pārdaugava
Spēles ilgums:
4 stundas
Komanda:
1–4 cilvēki
Pārvietošanās:
Ar kājām
Cik liels DELFI pazinējs Tu esi? To varēsi noskaidrot, atbildot uz eksperta cienīgiem jautājumiem. Šie spēles uzdevumi ir pildāmi neatkarīgi no atrašanās vietas, un vari tos pildīt pa ceļam uz kārtējo "atklājēja", "mačmeikera" vai "sprintera" uzdevumu. "Eksperta" uzdevumi atrodami spēles labajā stūrī zem saulesbriļļu ikonas.
Vai esi gatavs paspīdēt kameras priekšā kā īsta ziņu zvaigzne? Šī ir Tava iespēja, jo mūsu sagatavotie "grūpiji" dos iespēju pelnīt punktus, pildot foto un video uzdevumus. Arī šie, tāpat kā "eksperta" uzdevumi, ir pildāmi neatkarīgi no atrašanās vietas un atrodami spēles labajā stūrī zem 2 roku ikonas.
Kartē paslēpti vairāki jutīgi punkti. Kad tuvosies "G punktam" un būsi tā rādiusā, saņemsi paziņojumu. Seko procentu skalai, lai to sasniegtu. Gandrīz – tas neder, jātiek līdz galam.
Eksperts
Grūpijs
G-punkts
Atklājējs
Atklāj jaunus faktus par DELFI un Pārdaugavu! Šie ir atrašanās vietai piesaistīti uzdevumi, kurus varēsi izpildīt, tikai esot kartē atzīmētajā vietā, jo arī atbilde uz jautājumu ir jāierauga uz vietas. Kartē šie uzdevumi ir atzīmēti ar jautājuma zīmi.
Mačmeikers
Pārbaudi, vai Tev ir tikpat vērīga acs kā mūsu žurnālistiem! Atrašanās vietai piesaistīti uzdevumi, kuri kartē norādīti ar attēla ikonu. Dodies uz tuvāko "mačmeikera" punktu kartē, pa ceļam iepazīsties ar attēliem un, nonākot mērķī, atrodi, kurš attēls ir uzņemts šajā vietā.
Sprinteris
Atceries 80. gadu dzelteno, punktiņus ēdošo sejiņu spēli? Te būs līdzīgi. Skrienot noteiktā laikā, jāsavāc pēc iespējas vairāk dimantu, kurus redzēsi spēles kartē, nokļūstot uzdevuma vietā.
Iepazīsti spēles uzdevumus:
Lai spriestu, jāpiedalās
Meklē spēles kodu savā DELFI kontā.
Lejupielādē "Roadgames" aplikāciju Google Play vai App Store veikalos.