Foto: Publicitātes foto

Tagad iespējams iegūt izcilu redzi un atgriezties pilnvērtīgā dzīvē tikai 8 sekunžu laikā! Dr. Solomatina Acu centrs ir kļuvis par pirmo medicīnas centru Baltijā, kur ar jaunākā lāzera "VisuMax 800" palīdzību redze tiek atjaunota vēl ātrāk, drošāk un nesāpīgāk. Acu centra ārsti atbrīvo no brillēm ne tikai Latvijas iedzīvotājus, bet palīdz piesaistīt arī medicīnas tūristus no Lietuvas, Igaunijas un citām Eiropas valstīm.

Investīcija Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitātē

Dr. Solomatina Acu centrs investējis vairāk nekā 300 000 eiro vācu ražotāja "Carl Zeiss" jaunākās paaudzes femtosekundes lāzera "VisuMax 800" iegādē. Jaunākās tehnoloģijas ļauj droši un efektīvi atbrīvoties no problēmām, kas saistītas ar tuvredzību, tālredzību un astigmatismu, un jau nākamajā dienā atgriezties ierastajā ritmā.

Tagad "VisuMax 800" robotizēto lāzeru aktīvi izmanto, atgriežot brīvības no brillēm prieku gan Latvijas iedzīvotājiem, gan pacientiem no ārvalstīm.

Jaunas priekšrocības pacientiem

Šodien jaunākās paaudzes lāzers "VisuMax 800" ir pieejams tikai dažās klīnikās visā pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā. Šāda lāzera izmantošana ļauj samazināt operācijas ilgumu līdz 8–10 sekundēm, lai pacientam nebūtu laika nobīties vai sajust diskomfortu, kā arī komplikāciju risks samazinās gandrīz līdz nullei.

Lāzerķirurgs dr. Jana Gertnere acu ārstēšanu salīdzina ar juveliera darbu, kur katra operācijas detaļa vai papildu sekunde nopietni ietekmē rezultātu: "Šodien redzes kvalitāti, ko pacients saņem pēc redzes lāzerkorekcijas, nevar salīdzināt ar kvalitāti pat pirms pieciem gadiem. Jaunākās paaudzes iekārtas ļauj strādāt ne tikai ātrāk, bet arī drošāk.

Ar šādu aprīkojumu mēs varam veikt acu operācijas ātrāk, samazinot darba slodzi acu ķirurgiem, kā arī precīzi prognozēt rezultātu, saīsināt operācijas laiku un samazināt ķirurģisko komplikāciju risku.

Pacientiem tas nozīmē ātrāku un efektīvāku atveseļošanos. Viņi var novērtēt rezultātu uzreiz pēc operācijas, ar ko ir ļoti apmierināti."

Danēlija Bаženova. Nodarbojas ar profilaktisko medicīnu.

"Izejot šo ceļu, es ieteiktu nedomāt par redzes korekciju, bet to darīt!

Un pat, ja jūs esat cilvēks, kurš emocionāli grūti pārdzīvo, ka tā ir sava veida iejaukšanās jūsu ķermenī, ticiet man, jūs nemaz nesapratīsiet, ka kaut kas ir noticis. Ja jūs tāpat kā es ciešat no tā, ka ar brillēm gandrīz neko nevar darīt un tās jums rada kaut minimālu diskomfortu – izlemiet par labu korekcijai! Ejiet uz konsultāciju! Ja kādreiz šajā dzīvē kaut uz mirkli jūs iedomājaties, ka vēlētos atbrīvoties no brillēm – jāiet un jādara."

Vairāk par Danēlijas pieredzi lasi acucentrs.lv.

Sindija Bokāne. Veido saturu sociālajos tīklos un vada savu digitālā mārketinga aģentūru.

"Manā gadījumā viss izdevās ļoti labi, tāpēc varu teikt, ka viss noritēja lieliski!

Man ļoti, ļoti gribējās atrisināt šo redzes jautājumu, lai dzīvotu pilnvērtīgi, jo sapratu: ja tagad to nedarīšu, tad tikai bezgalīgi atlikšu.

Manuprāt, ir ļoti daudz cilvēku, kuri joprojām baidās, tic dažiem mītiem, bet necenšas izprast, un tas liedz viņiem pieņemt lēmumu. Tāpēc ļoti vēlos iedvesmot ikvienu – tas ir labākais lēmums, ko esmu pieņēmusi savā dzīvē."

Vairāk par Sindijas pieredzi lasi acucentrs.lv.

Paaudžu atšķirība

Dr Solomatina klīnikas ķirurgi bija pirmie oftalmologi Baltijā, kuri veica redzes lāzerkorekciju, un jau 25 gadus ir pionieri progresīvu un pacientam drošāko tehnoloģiju izmantošanā. Tagad ķirurgu komandai pievienojies jaunas ārstu paaudzes pārstāvis dakteris Andrejs Solomatins. Dr. Solomatina Acu centra ārsti joprojām izmanto daudzas tehnoloģijas, bet dažas no tām ir aizstātas ar modernākām versijām.

"Kopš redzes lāzerkorekcijas pirmsākumiem daudz kas ir mainījies. Esam kļuvuši brīvāki operācijas līdzekļu un metožu izvēlē. Ja agrāk nevarējām veikt operācijas pacientiem ar noteiktiem radzenes parametriem, uzskatot tos par kontrindikācijām, tad tagad ar modernām iekārtām tas daudzos gadījumos ir iespējams, un līdz ar jauna lāzera parādīšanos ir parādījusies jauna metode – "SMILE Pro". Pacienti tūlīt pēc operācijas saka "es redzu bez brillēm," un tas ir svarīgs rādītājs," turpina dakteris Andrejs Solomatins.

Robotizācija kā solis nākotnē

Inovatīvais "VisuMax 800" lāzers ir "gudra" ierīce, kas ļauj ķirurgam izstrādāt individuālu ārstēšanas plānu un lieliski kontrolēt redzes korekcijas procesu. Tas paātrina operāciju, uzlabo tās precizitāti un nodrošina pacientam augstu komforta līmeni.

Operācijas laikā ķirurgs redz visu nepieciešamo informāciju uz ekrāna, bet visas operācijas laikā viņam asistē "gudrās" lāzertehnoloģijas. Piemēram, lāzera skeneri izseko pacienta acs zīlītes kustībām operācijas laikā un acumirklī nodod informāciju ķirurgam.

Robotizētā sistēma palīdz fiksēt mazākās acs parametru un stāvokļa izmaiņas, līdz minimumam samazinot komplikāciju risku pacientam. Procesa optimizācija un izcili "SMILE Pro" operāciju rezultāti ar "VisuMax 800" priecē ne tikai pacientus, bet arī pašus ārstus.

"Esmu lepns par mūsu klīniku, jo tagad gan mūsu ķirurgi, gan pacienti varēs izmantot jaunākās pasaules tehnoloģijas, iegūstot pavisam cita līmeņa rezultātus. Viss notiek gandrīz divreiz ātrāk. Kamēr es stāstu pacientam, cik ātri viss būs, lāzers savu darbu jau ir paveicis," savos iespaidos dalās oftalmologs Andrejs Solomatins.

Apsteidzot visu Eiropu

Oftalmologi prognozē, ka, pateicoties operācijas efektivitātei, kvalitātei un ātrumam, unikālā "VisuMax 800" tehnoloģija, kas tika izstrādāta refrakcijas ķirurģijai, būs populāra arī medicīnas tūristu vidū.

Latvijas pacientiem šādas tehnoloģijas parādīšanās Rīgā ir solis uz priekšu drošības, ātruma, precizitātes un daudz ērtāku operācijas apstākļu ziņā. Tagad ikviens var veikt redzes atjaunošanas lāzeroperāciju, izmantojot progresīvas tehnoloģijas.

Veikt redzes diagnostiku, saņemt profesionālu konsultāciju un izvēlēties piemērotāko lāzerkorekcijas metodi iespējams Dr. Solomatina Acu centrā pie pieredzējušiem oftalmologiem. Lai pierakstītos, zvaniet pa tālruni +371 67 217 317 vai aizpildiet veidlapu tiešsaistē.

Konsultācijas laikā iespējams pārbaudīt redzi, uzzināt par kontrindikācijām dažāda veida redzes lāzerkorekcijas metodēm, kā arī uzdot visus interesējošos jautājumus par sagatavošanos procedūrai un noteikt operācijas datumu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!