Mēs darām tā
Kā Grīziņkalna apkaimes biedrība 'mierināja' satiksmi
Apkaimes biedrībām ir liela nozīme pilsētvides attīstībā – tā ir iespēja ikvienam piedalīties labāku un skaistāku māju veidošanā. Raidījums "Mēs darām tā" devies viesos pie Grīziņkalna apkaimes biedrības, lai sarunā ar arhitekti Martu Kotello uzzinātu, kā tā tapusi un ar ko nodarbojas.
Marta ir biedrības veidošanas iniciatore, un tas sācies nejauši – viņa bijusi neizpratnē par gājēju pārejas trūkumu kādā krustojumā. Vēlme to izveidot soli pa solim novedusi pie apkaimes biedrības tapšanas. Tā nodibināta 2022. gada ziemā, un šobrīd izaugusi līdz lielākajai apkaimes biedrībai Rīgā – tajā darbojas ap 140 cilvēku. Tā aktīvi iesaistās dažādu vides sakārtošanas jautājumu risināšanā, un darbiem ir arī rezultāti. Kādi – to uzzini video!
Kampaņā "Mēs darām tā" iepazīsimies ar 25 jaunām pieredzēm videostāstu veidā. Katrs no stāstiem ļauj sekot līdzi raidījuma galveno varoņu dienas gaitām, īpašu vērību pievēršot viņu iestrādātajai zaļā dzīvesstila rutīnai. Skaties un uzzini, cik daudzveidīgi ir videi draudzīgi ikdienas paradumi Latvijas kopienās, komūnās, kolektīvos, apkaimēs un vairāku paaudžu ģimeņu mājvietās.
Skaties vēl:
Kampaņu "Mēs darām tā" īsteno VFS Films studija ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu.
Projekts sadarbībā ar:
VFS Films KOMANDA:
SCENĀRIJU AUTORI
Kristīne Pleša, Madara Botmane
REŽISORS
Dainis Kļava
Mākslinieks
Kristaps Epners
ANIMĀCIJAS
PRODUCENTI
Uldis Cekulis, Kristīne Pleša
VIDES EKSPERTE
Elīna Kolāte
Kristaps Neimanis, Mārtiņš Kontants
SABIEDRISKĀS ATTIECĪBAS UN KOMUNIKĀCIJA
Baltic Communication Partners
Delfi brand studio KOMANDA:
SATURS
Līga Švāne, Ketija Nuķe-Osīte
REDAKTORS
Kristīne Melne
DIZAINS
Ralfs Eglītis
IZSTRĀDE
PROJEKTU VADĪBA
Ēriks Radželis
MEDIJU KOMUNIKĀCIJAS EKSPERTS
Aija Daukste
Krišjānis Bušs