Pasaulē populārā britu TV raidījuma "TopGear" ("Gāzi grīdā!") vadītāja Džeremija Klārksona līgums netiks pagarināts, paziņojis raidsabiedrības BBC ģenerāldirektors Tonijs Hols.

Savā paziņojumā Hols norāda, ka "lēmums netika pieņemts viegli" un apzinās, ka sabiedrībā tas tiks uzņemts ar "dalītu viedokli". Tomēr Klārksons esot "pārkāpis līniju" un BBC "nevarot piedot to, kas notika".

Jau ziņots, ka Klārksons no "TopGear" radījuma vadītāja amata tika atstādināts 10. martā uz izmeklēšanas laiku saistībā ar uzbrukumu producentam par laicīgi nenoorganizētām vakariņām pēc nogurdinošas darbadienas.

Klārksons oficiālo BBC paziņojumu vēl nav komentējis, tomēr pirms pāris dienām paziņoja, ka atlaišanas gadījumā tiesāsies ar raidorganizāciju. Žurnālists uzskata, ka BBC pret viņu izvērsusi "nomelnošanas kampaņu", bet solījis, ka "to tā neatstās".

Vienlaikus parādījušās ziņas, ka BBC sākusi filmēt jaunā šova "The Getaway Car" pilotepizodi. Pārraidē konkursa dalībnieki dodas uz ārzemēm, lai veiktu grūtus braukšanas uzdevumus.

Pagaidām nav zināms, kas notiks ar šīs sezonas "TopGear" raidījuma atlikušajām trim epizodēm, kuras ir jau nofilmētas un tām bija jāpiefilmē tikai studijas skati ar klātesošo auditoriju.

Pārējie divi "TopGear" vadītāji – Ričards Hamonds un Džeims Mejs – paziņoja, ka bez Klārksona raidījumu nevadīs, kaut arī tādu variantu uz izmeklēšanas laiku sākotnēji piedāvājis BBC.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!