Fоtо: Publicitātes foto

Britu autoražotājs "Land Rover" modernizējis kompakto apvidus automobili "Range Rover Evoque", kas savā otrajā paaudzē debitēja 2018. gadā.

Eksterjers veidots "Range Rover" raksturīgajā minimālismā ar elegantām detaļām un reljefiem elementiem, to vidū ir "Pixel LED" lukturi ar jaunāko priekšējo un aizmugurējo gaismu signatūru. Jaunā interjera dizainā galvenā uzmanība pievērsta tehnoloģijām, kuras priekšējā paneļa centrā ir 11,4 collu "Pivi Pro" skārienekrāns ar izliekta stikla virsmu.

Augstākajā komplektācijā "Autobiography" salons iztapsēts ar taustei patīkamo Vindzoras ādu un zamšādas griestu apdari, smalkiem apdares paneļiem, turklāt piedāvā arī labāku aprīkojumu. Pie luksusa aprīkojuma pieder apsildāmi un ventilējami priekšējie sēdekļi, kā arī "Meridian Surround Sound" audio sistēma.

Tāpat "Range Rover Evoque" tiek piedāvāts ar "Kvadrat" vilnas auduma – greznu, taustei patīkamu ādas alternatīvu. "Kvadrat" tiek kombinēts ar "Ultrafabric" – poliuretāna tekstilu. Ideja par vilnas miksu aizgūta no apģērba industrijas. Šis materiāls ir par 58 procentiem vieglāks nekā āda un ļauj radīt mūsdienīgu izskatu, un nodrošina patīkamas taustes sajūtas.

Lai garantētu, ka šis inovatīvais tekstils pieskārieniem būtu patīkams visā auto kalpošanas laikā, tas tiek pakļauts stingriem iekšējiem izturības testiem "Range Rover" materiālu laboratorijā. 60 000 nodiluma testu cikls ir līdzvērtīgs 10 gadus ilgai lietošanai, savukārt UV tests tikai viena mēneša laikā spēj imitēt spēcīgu saules gaismas slodzi trīs gadu garumā.

Dzinēju gammā ietilpst 1,5 litru trīscilindru agregāts – tas piedāvāts gan daļējā hibrīda versijā (160 zirgspēki), gan uzlādējamā hibrīda modifikācijā (309 spēki). Ir arī vieglie hibrīdi ar divu litru benzīna un dīzeļdzinējiem, kas pirmajā gadījumā attiecīgi attīsta 249 ZS, bet otrajā – 163 vai 204 ZS.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !