Foto: Publicitātes attēli

Uzņēmums "Latvijas pasts" atklājis pirmos pakomātus, kas ir aprīkoti ar vēstuļu kastītēm, informē uzņēmumā.

Vēstuļu nosūtīšanas iespēja izveidota speciāli paredzētā pakomāta nodalījumā.

Integrētā pastkastes funkcija dažādo pakalpojumu saņemšanas iespējas. Tā ļauj nosūtīt vēstules pakomātos līdztekus pakām. Ieviestais risinājums padara ērtāku tradicionālās korespondences sūtīšanu, kas privātpersonām un uzņēmumiem ir pieejama jebkurā diennakts laikā.

"Apzinoties mainīgos sūtīšanas paradumus un piegādes metodes, mūsu komanda arī turpmāk mērķtiecīgi apņemas radīt visaptverošus un sabiedrībai viegli lietojamus pakalpojumus. Šis ir vēl viens solis pretī klientu ērtībai – vēstules un pakas var nosūtīt vienuviet jebkurā diennakts laikā," pauž "Latvijas pasta" valdes loceklis Jānis Kūliņš.

Pirmie zilās krāsas pakomāti ar specializētu vēstuļu kastītes nodalījumu ir atrodami vairākās pilsētās: Jelgavā, Dobeles šosejā 45A, Pāvilostā, Dzintaru ielā 69, un Rīgā, Krasta ielā 40 un Latgales ielā 414.

Tie papildina šī brīža "Latvijas pasta" vēstuļu pieņemšanas punktu pārklājumu visā valsts teritorijā. Nosūtot sūtījumu pakomātu tīklā, uzņēmums nodrošina arī klientu atbalstu jebkurā diennakts laikā.

Nacionālais pasta operators vēstuļu kastītes funkcionalitāti ieviesīs visos āra pakomātos. Esošajā āra pakomātu tīklā tas ir plānots līdz šā gada vasaras beigām. Tādējādi uzņēmums vienkāršo korespondences sūtījumus, lai piedāvātu augstvērtīgus pakalpojumus un sasniegtu ilgtermiņa vīziju – pirmā izvēle ikkatra iedzīvotāja sūtījumiem.

Vēstules nosūtīšanas maksa ir atkarīga no izvēlētā sūtījuma veida, svara un galamērķa. Vienkāršiem sūtījumiem Latvijas teritorijā svara kategorijā līdz 20 gramiem nepieciešams iegādāties pastmarku 1,65 eiro nominālvērtībā.

"Latvijas pasts" pastāvīgi pilnveido un paplašina savus pakalpojumus, lai nostiprinātu pozīciju pārstāvētajos biznesa segmentos. Viena no uzņēmuma 2024. gada prioritātēm paredz dubultot pakomātu skaitu līdz 400 vienībām, lai izveidotu plašāko pakomātu tīklu visā Latvijas teritorijā. Arī uzlabot universālā pasta pakalpojumu pieejamību, sūtījumu piegādes procesus un klientu apkalpošanu.

Jau ziņots, ka šobrīd ir apturēts iepriekšējais "Latvijas pasta" pasta nodaļu tīkla reorganizācijas plāns, kas paredzēja strauji slēgt vairāk nekā 100 pasta nodaļas. Turpmāk notiks diskusijas ar visām iesaistītajām pusēm, lai atrastu labāko risinājumu pasta nodaļu tīkla pārklājumam.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!