Foto: DELFI kolāža
Liela sabiedrības daļa ir nobažījusies par rudeni – apkures un elektrības rēķiniem, kas varētu pieaugt, tikai īsti nevienam nav līdz galam skaidrs, kādā mērā, iespējamo pārtikas produktu sadārdzināšanos un citām iespējamām ķibelēm, tomēr mājokļu tirgū varbūtējo "bedri" nekustamā īpašuma kompānijas pašlaik nepiesauc. Interese par īpašumu iegādi arvien ir augsta.

Tiesa, Krievijas sāktā kara Ukrainā atbalsis tajā ir pamanāmas – ir mājokļu attīstītāji, kas savas ieceres uz nenoteiktu laiku ir nolikuši plauktiņā, līdz ar to piedāvājums, visticamāk, kādu brīdi būs šaurāks, citi ir veikuši būvniecības un citu izmaksu pārrēķinu, un kļūst pilnīgi skaidrs, ka par māju vai dzīvokli, kas top, būs jāmaksā vairāk nekā pirms dažiem mēnešiem, vēl citi uzņēmēji izmanto izdevību iepirkt zemesgabalus, kur potenciāli nākotnē izvērst mājokļu būvniecību, vai tādus aktīvi meklē.

Savukārt pircējus globālās pārmaiņas enerģētikas jomā mudina interesēties par alternatīviem enerģijas avotiem, mainīt padomju laika dzīvokļus pret jaunākiem un pretēji – dārdzības dēļ tomēr izskatīt arī šādu variantu, kā arī interesēties par zemes iegādi un privātmāju būvniecību. Dzīves dārdzība daļai likusi piezemēt ambīcijas un pārskatīt budžetu un īpašuma alternatīvas, secina "Delfi Bizness" pēc "Swedbank" rīkotā "Mājokļu salidojuma" apmeklējuma, kas pēc trīs gadu pauzes atkal notika klātienē.

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!