Foto: Publicitātes foto
"Positivus" festivāls arī šogad ir īpaši padomājis par mazajiem festivāla apmeklētājiem, sarūpējot veselu bērniem domātu teritoriju – "Rimi Bērnu sala", portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.

Kamēr vecāki baudīs festivālu, bērni kopā ar rūķiem, laumiņām, indiāņiem un citiem piedzīvojumu varoņiem varēs nodoties rotaļām, sporta aktivitātēm un intelektu attīstošiem piedzīvojumiem, turklāt tā ir tikai daļa no bagātīgās programmas, kas trīs dienu garumā nodarbinās un izklaidēs festivāla jaunākos apmeklētājus.

"Rimi Bērnu salā" mazuļus un lielākus bērnus pieskatīs profesionālas auklītes no privātās pirmsskolas izglītības iestādes "Rezidence Laumiņa", ļaujot vecākiem tikmēr baudīt festivālu. Par sportiskām aktivitātēm rūpēsies vienīgā oficiāli sertificētā CrossFitKids trenere Baltijas valstīs Dace Tomsone, kura rīta rosmi padarīs par jautru pasākumu ar līšanu, lēkšanu, vilkšanu, rāpšanos un rotaļāšanos - šī programma paredzēta bērniem no trīs līdz pat 18 gadu vecumam.

Savukārt visu vecumu bērniem svešvalodu pamatus palīdzēs apgūt valodu mācību centrs "Little More" – būs iespēja ielūkoties rūķu pasaulē, aizceļot uz džungļiem un apciemot kādu pavisam neparastu māju, vienlaikus ne tikai mācoties, bet arī dziedot, dejojot un rotaļājoties. Interesi par svešvalodām rosinās arī Francijas institūts Latvijā, kas piedāvās radošās darbnīcas "Rotaļāsimies franču valodā!". Savukārt ar latviešu bērnu literatūru iepazīstinās izdevniecības "Liels un mazs" lasīšanas māja.

Muzikāli mazos izklaidēs un izglītos Andžeja Grauda Bungu skola, savukārt baleta dejas pamatus varēs apgūt kopā ar deju skolu "Color Point". Visu par dabu un tās bagātībām stāstīs eksperti no Dabas aizsardzības pārvaldes.

Attīstošas spēles, eksperimentus un intelektuālas sacensības nodrošinās bērnu zinātkāres centrs "Zinoo", galda spēļu meistari no "Brain Games", Latvijas kultūrvidei veltītu galda spēļu projekts "Kokmaizītes", ekoloģisko rotaļlietu ražotājs "Varis Toys", kā arī Latvijā tapušo konstruktoru un puzļu radītāji "Smuklietas". Savukārt mazās modes dāmas varēs realizēt savus sapņus kopā ar "Claudia" papīra leļļu darbnīcu, kā arī indiāņu matu rotu darbnīcā. Visu padarīto varēs iemūžināt fotosesijā kopā ar lupatu lelli Lupi no LTV raidījuma "Kas te? Es te!". Būs arī dažādas izrādes, par kurām parūpēsies "Dirty Deal Teatro", radošā telpa "3 Māsas" un Liepājas leļļu teātris. Mazuļus, kuri būs saguruši pēc bagātīgajām un krāšņajām dienas aktivitātēm, miegā ieaijās miega filmiņas kopā ar "Pasakas.net".

Vienas dienas ieejas biļete "Rimi Bērnu salā" maksā 7 eiro, trīs dienu biļete - 15 eiro. Tā kā "Rimi Bērnu salas" ietilpība ir ierobežota, priekšroka būs iepriekšpārdošanā iegādāto biļešu īpašniekiem, taču biļetes būs iespējams nopirkt arī uz vietas. Vecākiem vajadzētu parūpēties, lai bērniem būtu laikapstākļiem piemērots apģērbs un cepurīte. Ievest bērnu "Rimi Bērnu salā" un no tās izvest varēs tikai viena un tā pati persona, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Jau ziņots, ka "Positivus" 10. jubilejas festivāls notiks no 15. līdz 17. jūlijam.

Līdz šim izziņotā "Positivus" festivāla programma uz galvenajām skatuvēm:

Ellie Goulding, "M83", Iggy Pop, "Years & Years", "Hot Chip", John Newman, "Air", "Wolf Alice", Grimes, Richard Hawley, "Mercury Rev", Charles Bradley, "Oh Wonder", Seinabo Sey, C Duncan, "Ho99o9", San Fermin, "Cigaretts After Sex", "Arthur Beatrice", "The Japanese House", "Postaal", "Choir of Young Believers", Alise Joste, Ozols, "Dzelzs vilks", "Carnival Youth", "Mielavs un Pārcēlāji", "Skyforger", "DaGamba", "Sattellites LV", "Rīgas modes", "Super Besse", Kashuks, "Tehnikums", "The Pink Elephant", "Chomsky Chess Club", "Mionia", "Irving Ark" un citi.

Līdz festivāla sākumam gaidāmi vēl vairāki paziņojumi par māksliniekiem, kas uzstāsies uz "Positivus" sešām skatuvēm, tai skaitā galvenajām.

Festivāla biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com,"Biļešu servisa" kasēs un "Nordea" bankomātos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!