Foto: AFP/Scanpix
Amerikāņu režisors Deivids Linčs paziņojis par aiziešanu no 90.gadu kulta seriāla "Twin Peaks" ("Tvinpīka") jaunās versijas uzņemšanu, vēsta "Variety".

Par aiziešanu no seriāla darba grupas Linčs svētdien paziņojis caur tviteri. Vienlaikus viņš mierināja fanus, ka producentu grupa turpina darbu pie seriāla uzņemšanas.

"Dārgie tvitera draugi, "Showtime" nepārtrauca "Tvinpīkas" veidošanu. Pēc vienu gadu un četrus mēnešus ilgām sarunām es aizeju, jo netika piedāvāts pietiekoši daudz naudas, lai realizētu scenāriju tā, kā man likās tas ir vajadzīgs," skaidro režisors.

"Šonedēļ es sāku apzvanīt aktierus, lai viņiem pavēstītu, ka es nebūšu seriāla režisors. "Tvinpīka" vēl joprojām ir ļoti dzīvs "Showtime" projekts. Es mīlu Tvinpīkas pasauli un gribētu, kaut situāciju varētu atrisināt savādāk," raksta Linčs.

Arī „Showtime" svētdien izdeva paziņojumu, paužot apņemšanos atdzīvināt kulta seriālu visā tā spožumā.

"Deivida Linča šodienas paziņojums mūs apbēdināja, jo mēs uzskatījām, ka vēl turpinās risinājuma meklējumi ar Deividu un viņa pārstāvjiem. Arī "Showtime" mīl Tvinpīkas pasauli, un mēs turpinām cerēt, ka mēs varam to atdzīvināt visā spožumā ar tā neparastajiem radītājiem Deividu Linču un Marku Frostu vadībā," teikts producentu paziņojumā.

Televīzijas kanāls "Showtime" oktobrī paziņoja par nodomu uzņemt jaunu seriāla versiju. Linčs un Marks Frosts jau sarakstījuši scenāriju deviņām jaunā seriāla sērijām un bija plānots, ka Linčs uzņemsies arī režisora pienākumus.

Seriāla jaunajā versijā atgriezīsies arī aktieris Kails Maklalans, kas oriģinālajā seriālā spēlēja galveno lomu - aģentu Deilu Kūperu.

Šogad plānots uzsākt seriāla uzņemšanu, bet nākamajā gadā tam jānonāk uz ekrāniem.

Oriģinālais seriāls iznāca 1990.gadā telekanālā ABC un ilga divas sezonas, kam sekoja viena pilnmetrāžas filma ar seriāla notikumu priekšstāstu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!