Foto: Privātais arhīvs
Ārzemju mediji ne vienu reizi vien vēstījuši, ka Latvijā dzīvo vienas no skaistākajām sievietēm pasaulē, un zināmā mērā paldies par šo slavu jāsaka pašmāju sportistēm, kuras apliecina, ka nelielajā valstiņā pie Baltijas jūras mīt talantīgas un simpātiskas daiļavas.

Skaistums, protams, ir subjektīvs jēdziens, bet "Delfi Izklaide" piedāvā savu apkopojumu ar astoņām ļoti pievilcīgām un talantīgām latviešu sportistēm, kuras ievērību izpelnījušās ne tikai ar profesionālajiem sasniegumiem, bet arī vizuālajiem dotumiem.

Šķēpmetēja Madara Palameika

Foto: instagram.com/palameika/

Nav šaubu – kad šobrīd 30 gadus vecā latviešu vieglatlēte, šķēpmetēja Madara Palameika atrodas stadionā, ievērību izpelnās ne tikai viņas sniegums, bet arī vizuālais izskats.

Palameikas sasniegumu saraksts ir garš, un viņa ne tikai ar labiem panākumiem startējusi vairākos pasaules čempionātos, bet arī izmēģinājusi spēkus olimpiskajās spēlēs.

Palameika ne vienu reizi vien ierindota dažādu Latvijas izdevumu veidotajos skaistāko un iekārojamāko sportistu apkopojumos, un arī Madaras "Instagram" foto blogā publicētie kadri liecina – viņa labi izskatās ne tikai sporta tērpā un kedās, bet arī augstpapēžu kurpēs un sievišķīgās kleitās.

Being super excited for my dear friend.. lady party 👸🏼🎉🌟😍

A post shared by Madara Palameika (@palameika) on Aug 19, 2017 at 11:09am PDT

☀️day #bali #bestvacation

A post shared by Madara Palameika (@palameika) on Sep 25, 2016 at 12:47am PDT

Daudzcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa

Foto: instagram.com/laura_ikauniece/

25 gadus vecā daudzcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa valdzina ne tikai stadionā, bet arī ārpus tā. Nelielu ieskatu viņas privātajās gaitās iespējams gūt ar sociālo tīklu starpniecību, un īpaši aktīvi sportiste rosās "Instagram" tīklā.

Savu sievišķību un šarmu Laura apliecināja arī 2015. gadā, kad, saņemot "Gada balvu sportā", viņa pārsteidza ar juteklisku un visnotaļ pikantu tērpu.

Savukārt 2013. gadā savu daili un sievišķību sportiste apliecināja, kopā ar dzīvesbiedru Rolandu pozējot pikantā pāru fotosesijā fotogrāfam Aleksandram Sokolovam.

|Sometimes good things fall apart so better things can fall together|☝🏽 #heptalaura #nike #kallasmanagement #trusttheprocess

A post shared by Laura Ikauniece-Admidiņa (@laura_ikauniece) on Sep 3, 2017 at 3:41am PDT

🌼|Enjoy every moment|🌼 #countryside #midsummer #enjoy #heptalaura #flowers #sky #behappy

A post shared by Laura Ikauniece-Admidiņa (@laura_ikauniece) on Jun 22, 2017 at 11:26pm PDT

Šķēpmetēja Līna Mūze

Foto: Instagram.com/muuziigaa/

Šķēpmetējas Līnas Mūzes, kurai decembrī apritēs 25 gadi, gaitas "Instagram" tīklā ieinteresējušas vairāk nekā četrus tūkstošus sekotāju.

Simpātiskās vieglatlētes foto blogā ar bilžu starpniecību iespējams ne tikai palūkot, kas notiek sacensību aizkulisēs, bet arī redzēt, ko Līna dara brīvajā laikā.

Īpaši lielu sajūsmu izpelnījušies krāšņi un kārdinoši kadri, kuros Līna bikini pozē pludmalē, ļaujot novērtēt savu labi trenēto augumu un vizuālos dotumus.

Burātāja Ketija Birzule

Foto: Instagram.com/kbirzule/

Latviešu burātāja Ketija Birzule plašu ievērību izpelnījās pērn, kad, būdama vien 17 gadus veca, Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs izcīnīja 24. vietu.

Oktobra izskaņā simpātiskajai sportistei apritēs 19 gadi. Kā jau daudzi jaunieši, arī viņa aktīvi rosās sociālajos tīklos, kur publicētās bildes liecina, ka Ketija iecienījusi ekstrēmos sporta veidus un ūdens nudien ir viņas stihija.

Sportistes publicēto bilžu vidū netrūkst arī krāšņu foto, kuros viņa peldkostīmā tapusi iemūžināta skaistās pludmalēs.

Pumpējam, pumpējam💪

A post shared by Ketija Birzule (@kbirzule) on Aug 26, 2017 at 9:27am PDT

Tikai Burusportā paši smukākie un labākie velo! Paldies par manu smukulīti💙

A post shared by Ketija Birzule (@kbirzule) on Jul 3, 2017 at 1:29am PDT

Life's better at the beach🌸

A post shared by Ketija Birzule (@kbirzule) on Dec 22, 2016 at 5:12am PST

Golfere Natālija Gulbis

Foto: Instagram.com/nataliegulbis/

Savukārt golfā panākumus un atpazīstamību izdevies gūt 34 gadus vecajai latviešu izcelsmes golfa spēlētājai Natālijai Gulbis, kura dzimusi un augusi Sakramento.

Latviešu asinis sportistes dzīslās rit no tēva puses. Golfa spēlēšanai Natālija pievērsusies četru gadu vecumā, bet turnīros sākusi piedalīties, sasniedzot septiņu gadu vecumu.

Natālija joprojām ne tikai pati spēlē golfu, bet arī nodibinājusi bērnu golfa skoliņu. Tāpat arī viņa piedalījusies dažādos televīzijas raidījumos un vairākkārt ierindota pasaulē skaistāko sportistu apkopojumos.

Savukārt 2013. gadā ārzemju mediji steidza ziņot, ka Natālija kļuvusi par precētu sievu. Viņa mija gredzenus ar bijušo amerikāņu futbola spēlētāju Džošu Rodarmelu.

"Our past does not define us. Our future cannot confine us. Our present is where we design us" #inspirationalquotes

A post shared by Natalie Gulbis (@nataliegulbis) on Apr 18, 2017 at 7:31am PDT

Basketboliste Elīna Babkina

Foto: Instagram.com/elina_babkina/

Latviešu basketboliste Elīna Babkina, kura savas karjeras laikā spēlējusi ne tikai Latvijā un tās sieviešu izlases rindās, bet arī dažādos ārzemju klubos, cienīgi nes pasaulē dzimtenes vārdu, apliecinot, ka pašmāju basketbolistes ir ne tikai talantīgas, bet arī skaistas.

Šovasar plašu ievērību izpelnījās vēsts, ka Babkina kļuvusi par precētu sievu. Viņa mija gredzenus ar grieķu basketbola treneri Georgu Dikeulaku, ar kuru attiecības viņai izveidojās pēc tam, kad viņš trenēja Latvijas sieviešu basketbola valstsvienību. Publiski par tām sāka mēļot 2011. gada vasarā.

Arī Babkina par savām profesionālajām un ikdienas gaitām labprāt informē fanus ar sociālo tīklu starpniecību, un šovasar viņa padalījās ar skaistiem kāzu foto, kā arī kadriem no medusmēneša ceļojuma.

Beach day 😍😍😍#miami #miamibeach #goodlife #happywifehappylife

A post shared by Elina Babkina (@elina_babkina) on Jul 22, 2017 at 2:05pm PDT

MR. and Mrs

A post shared by Elina Babkina (@elina_babkina) on Jul 17, 2017 at 9:12am PDT

Peldētāja Aļona Ribakova

Foto: Instagram.com/alona_ribakova/

Peldētāja Aļona Ribakova pašmāju sporta līdzjutējiem pērn Rio olimpiskajās spēlēs nelika vilties – viņa tur uzstādīja jaunu Latvijas rekordu.

Lai gan 26 gadus vecā Aļona pagaidām sociālajos tīklos nevar lepoties ar tik iespaidīgu sekotāju pulciņu kā citas pašmāju sportistes, par saviem atbalstītājiem viņa gādā regulāri, "Instagram" tīklā iepriecinot ar skaistiem kadriem.

Tiesa, tiem, kuri noskatījuši simpātisko peldētāju, nāksies vilties, jo viņas sirds jau ir aizņemta. Aļonai ir attiecības ar puisi vārdā Dmitrijs, un sportiste labprāt arī dalās ar abu kopīgajiem mīlas momentiem.

Зови меня "пожиратель галактик " 🙈🌕#moon #hunger #riga

A post shared by Alona Ribakova (@alona_ribakova) on Sep 9, 2017 at 12:03pm PDT

Три точки - три тире - три точки ⚠️

A post shared by Alona Ribakova (@alona_ribakova) on Aug 23, 2017 at 7:48am PDT

🦊in wildlife #beach #sea #seaside #wild #nature #girl

A post shared by Alona Ribakova (@alona_ribakova) on Aug 12, 2017 at 11:34am PDT

Kamaniņu braucēja Elīza Cauce

Foto: Instagram.com/eliza_cauce/

27 gadus vecās Latvijas kamaniņu sporta izlases pārstāve Elīza Cauce ir ne tikai Pasaules un Eiropas čempionātu medaļniece, bet arī olimpisko spēļu medaļniece. Soču olimpiskajās spēlēs 2014. gadā kamaniņu braukšanas stafetē viņa izcīnīja bronzas godalgu.

Elīza ir dzimusi Siguldā. Viņai ir trīs māsas, no kurām noteikti jāpiemin Maija Tīruma, kura agrāk arī bija kamaniņu braucēja, bet tagad strādā par treneri.

Savukārt 2015. gadā Elīza ceremonijā tuvāko draugu, radu, ģimenes un kamaniņu izlases braucēju lokā apprecējās ar mīļoto Robertu Cauci.

Laiks nav svarīgs. Svarīgi ir cilveki. 💎

A post shared by Elīza Cauce (@eliza_cauce) on Jul 21, 2017 at 8:38am PDT

✖️✖️✖️

A post shared by Elīza Cauce (@eliza_cauce) on Aug 18, 2017 at 5:20am PDT

Daļa Rīgas 🏢 #rigassvetki

A post shared by Elīza Cauce (@eliza_cauce) on Aug 20, 2017 at 12:37am PDT

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!