Foto: Privātais arhīvs
Parasti par interneta sensācijām kļūst daiļu meiteņu "Instagram" profili. Cerības ir arī pievilcīgiem pārīšiem, bet puišu profili, lai gan dažkārt spēj savākt iespaidīgu sekotāju skaitu, visbiežāk paliek ēnā.

"Delfi Izklaide" steidz to labot, piedāvājot savu (brīdinām – ļoti subjektīvo!) pievilcīgo un interesanto dažādu nozaru pārstāvju topu, nebīstoties viņus ierindot seksīgāko latviešu puišu saraksta augšgalā.

Populārākais smukulītis šovbiznesā

Līderis starp latviešu šovbiznesa zvaigznēm "Instagram" tīklā ir dziedātājs Markus Riva, un tāpēc arī "Delfi Izklaide" viņu ar drošu roku liek topa augšgalā.

Savus vairāk nekā 147 tūkstošus sekotājus Markus regulāri iepriecina ar skaistiem foto, no kuriem lielākajā daļā viņš redzams puskails, un šādu izvēli var saprast – puisis tik ilgu laiku pavadījis sporta zālē, ka neatrādīt smago pūļu rezultātus būtu noziegums.

Par pievilcīgā popmūzikas darboņa attiecību statusu īstas skaidrības nav – ik pa brīdim viņa vārds tiek saistīts ar dažādu pašmāju skaistuļu vārdiem, bet pats Markus publiski savu privāto dzīvi neiztirzā.

#Kiev

A post shared by Markus Riva (@markusriva) on Mar 30, 2017 at 9:25am PDT

Pašiem savs Deivids Bekhems

Protams, ka īsts saldais ēdiens daiļā dzimuma pārstāvēm ir tādu sporta smagsvaru kā Kaspara Kambalas, Māra Štromberga vai Kristapa Porziņģa "Instagram" konti, bet "Delfi Izklaide" izceļ futbolistu Edgaru Gauraču, kuru zinātāji salīdzina ar futbola pasaules leģendu Deividu Bekhemu.

Tiesa, ar slaveno britu futbolistu Gauraču vairāk saista vizuālā līdzība un dzīvesstila tendences.

Latviešu sportists savus "Instagram" sekotājus, kuru skaits sniedzas pāri 20 tūkstošiem, iepriecina ar skaistiem foto, kuros redzami gan viņa tetovējumi, gan viesošanās pie bārddziņa, gan atpūtas mirkļi vai citi spilgti dzīves momenti.

Gluži tāpat kā Bekhems, arī Gauračs atstāj ļoti ģimeniska cilvēka iespaidu, un arī viņa "Instagram" kontā bieži redzama skaistā sieva un atvases.

🖤

A post shared by Edgars Gauracs (@egauracs) on Mar 3, 2017 at 6:26am PST

#чтоносилимужчинынаэтойнеделе 👧🏼 @gqrussia #barbourpeople

A post shared by Edgars Gauracs (@egauracs) on Mar 5, 2017 at 1:32am PST

Tēva pēdās, bet ne uz skatuves

Starp seksīgākajiem latviešu vīriešiem jau daudzus gadus dažādos topos un pašmāju sieviešu sirdīs gozējas Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris, bet šajā sarakstā "Delfi Izklaide" izvēlas iekļaut viņa un Leonardas Ķesteres dēlu Paulu Ķesteri.

Savulaik Latvijā viņš bija zināms kā grupas "Double Faced Eels" bundzinieks, bet pēdējos gados viņš pievērsies kino pasaulei un reklāmu veidošanai.

Savus sekotājus 29 gadus vecais puisis priecē ar kadriem no ceļojumiem, kuros laiskas atpūtas vietā Pauls lielākoties izvēlas aktīvas izklaides.

First waves on a new board is the best appetizer. #firewire #potatonator #surftrip #stoked #cali

A post shared by Pauls Kesteris (@paulskesteris) on Mar 19, 2017 at 2:22am PDT

Kopā pa straumi. #ģimene #udensprieki

A post shared by Pauls Kesteris (@paulskesteris) on May 30, 2016 at 11:19am PDT

Judge a man by his poncho. #surftrip #surferscamp #ripcurl

A post shared by Pauls Kesteris (@paulskesteris) on Oct 25, 2016 at 12:04am PDT

Pirmais no fitnesa skaistuļiem

Fitnesa skaistuļi jau pāris gadus cienīgi ierindojas starp populārākajiem "Instagram" kontu īpašniekiem. No Latvijas fitnesa zvaigznēm īpaši jāizceļ treneris Gints Valdmanis.

Viņš kopā ar sievu Jutu tiek dēvēts par skaistāko latviešu fitnesa pāri, un ne bez pamata – pašam Gintam "Instagram" kontā seko vairāk nekā 13 tūkstoši cilvēku, un viņš regulāri publicē foto, kas ļauj novērtēt labi trenēto augumu.

Ginta konts ne tikai iedvesmo uz sportiskām aktivitātēm, bet arī uz ceļošanu – abi Valdmaņi bieži dodas ārzemju braucienos, ļaujot savās gaitās ielūkoties arī sekotājiem.

Great morning, ain't it?! 😏 #tattooedcouple #inkedcouple #couplegoals #abs #fitnesscouple #selfie

A post shared by Gints Valdmanis (@gintsvaldmanis) on Apr 2, 2017 at 1:25am PDT

This little one is saying that it is his bag, trying to take it by force 😬😅 #Bali #Indonesia #monkeyforest

A post shared by Gints Valdmanis (@gintsvaldmanis) on Dec 27, 2016 at 1:56am PST

Ar mīlestību pret kafiju

Starp pamanāmākajiem puišiem Rīgā noteikti ierindojams arī kafijas meistars jeb barista Reinis Silovs, no kura daudzas meitenes labprāt iegādājušās kafiju vienā no mazākajām kafejnīcām pasaulē – "kafijas tornītī" pie Vērmanes dārza.

Iedvesmojošais jaunais uzņēmējs ir palicis uzticīgs savam stilam – ugunīgi rudajai bārdai, kas viņu pilnīgi noteikti atšķir no lielā pašmāju baristu pulka.

No Reiņa "Instagram" profila, kuram ir aptuveni pusotrs tūkstotis sekotāju, burtiski strāvo mīlestība pret kafiju, un tas arī sniedz ieskatu baristu pasaulē.

Izcils laiciņš kafijai

A post shared by Reinis Silovs (@reinissilovs) on Oct 29, 2016 at 4:35am PDT

#coffee #cafe #beard #andrewpoplavsky #barista

A post shared by Reinis Silovs (@reinissilovs) on Mar 28, 2017 at 5:57am PDT

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!