Foto: Vida Press
Formīgs un tvirts dupsis ir ķermeņa daļa, kurai mūsdienās tiek pievērsta īpaši liela ievērība, un netrūkst slavenu sieviešu, kuras atzinību un panākumus izpelnījušās ne tikai ar savu talantu, bet arī sievišķīgajiem apaļumiem.

Vairākas pasaules šovbiznesā labi zināmas daiļavas ceļu uz panākumiem bruģējušas ar atkailināšanos un sievišķīgo dotumu izrādīšanu. Tiesa, netrūkst arī tādu, kurām valdzinoša sēžamvieta ir tikai dabas dots bonuss, kas palīdz tapt ierindotām zemeslodes seksīgāko sieviešu apkopojumos.

"Delfi Izklaide" piedāvā nelielu apkopojumu ar vispasaules slavu iemantojušām sievietēm, kuras savu talantu pierādījušas dažādās izklaides sfērās, savukārt neviltotu sabiedrības sajūsmu guvušas arī daiļavu sēžamvietas.

Kima Kardašjana

Foto: Vida Press

Amerikāņu sabiedrības dāma un TV šovu zvaigzne Kima Kardašjana (attēlā) popularitāti iemantoja pirms vairākiem gadiem, kad publiskajā telpā tika nopludināts viņas seksa video. Kopš tā laika daiļavas slava tikai augusi.

Nevar noliegt – Kardašjanas pēcpuse ir viena no slavenākajām un izdaudzinātākajām pasaulē. Viņa ir spilgts piemērs tam, ka ar savu dupsi iespējams pelnīt miljonus – tikai jāprtot to pienācīgi likt lietā.

Labākais veids,kā to izdarīt, ir pozēšana plikai, pēcpuses izspīlēšana pieguļošos tērpos un savu labumu izrādīšana sociālajā tīklā "Instagram", kur viņai jau ir vairāk nekā 87 miljoni sekotāju. Tiesa, sabiedrība joprojām lauž šķēpus – Kimas dibentiņš patiešām ir pavisam īsts, vai tomēr mākslīgi uzpumpēts.

Nikola 'Koko' Ostina

Foto: Vida Press
Nikola "Koko" Ostina (attēlā) jeb vienkārši Koko ir bijusī eksotiskā dejotāja un TV šovu zvaigzne, kuras dupsis nereti tiek dēvēts par pašu skaistāko un iespaidīgāko pasaulē. Ne velti.

Ārzemju tabloīdu ziņās visbiežāk Koko vārds izskan, kad viņa bikini parādījusies kādā pudmalē un tapusi iemūžināta apetītlīgos kadros. Šo interesi daiļava gudri izmanto savā labā – viņa ir izdevusi apakšveļas līniju un pati arī regulāri pozē tās reklāmas kampaņās.

Tiesa, aizvadītajā gadā pasaulē nāca Koko pirmdzimtā meita, un tabloīdi jau bija nobažījušies, ka, iespējams, mazulīte jauno māmiņu pamudinās piesegties, taču drīz vien daiļava atgriezās pie tā, kas viņai padodas vislabāk – savu sievišķīgo labumu izrādīšana.

Dženifera Lopesa

Foto: Vida Press

Pirms pie apvāršņa bija parādījusies Kardašjana, par vienu no pašām seksīgākajām planētas sēžamvietām tika dēvēta dziedātājas un aktrises Dženiferas Lopesas (attēlā) brangā pēcpuse.

Šobrīd 47 gadus veco Lopesu reti gadās uz skatuves redzēt pilnībā apģērbtu. Turklāt mediji un viņas daiļrades cienītāji novērojuši, ka pēdējos gados dziedātājas skatuves tērpi kļūst arvien pieticīgāki.

Lopesa neskaitāmas reizes ierindota iekārojamāko sieviešu apkopojumos, savukārt šoruden dziedātāja pasauli pārsteidza ar īpaši apetītlīgu "Instagram" foto, kurā kā uz delnas varēja apskatīt viņas krūšu un dupša apaļumus. Diennakts laikā bilde kļuva par sensāciju un izpelnījās vairāk nekā miljons "patīk".

Bleka Čaina

Foto: Vida Press

Kima nav vienīgā Kardašjanu ģimenes pārstāve, kuras sēžamvieta ir iecienīts tabloīdu temats. Gana branga pēcpuse ir arī viņas brāļa Roberta līgavai, bijušajai striptīza dejotājai Blekai Čainai (attēlā).

Blekas agrākā profesija izsaka visu – striptīza stienis un branga pēcpuse, kas ap to gorās, ir divi neatdalāmi veselumi.

Turklāt Čaina nebūt nav kautrīga – viņa savus fanus regulāri priecē ar bildēm, kurās milzu dupsis iemūžināts tuvplānā vai arī tiek enerģiski drebināts mūzikas ritmā.

Nikija Mināža

Foto: Vida Press

Amerikāņu dziedātāja Nikija Mināža (attēlā), šķiet, dara visu, lai interese par viņas brango pēcpusi nezustu – šovbiznesa zvaigzne nelaiž garām nevienu iespēju to publiski izspīlēt un nodemonstrēt no viesiem iespējamajiem rakursiem.

Mināžas dziesmas gozējas popmūzikas topu augšgalā, savukārt viņas dupsītis noteikti dēvējams par vienu no pasaulē apspriestākajiem un apjūsmotākajiem, ko arī apliecina fakts, ka tabloīdiem viņas sēžamvieta vienmēr bijis gards kumosiņš.

Tā, piemēram, medijos neskaitāmas reizes uzvirmojušas runas, ka Mināžas milzu dibens ir mākslīgs plastikas ķirurgu veidojums, taču daiļava vienmēr šīs runas noliegusi.

Tāpat jāatzīmē, ka pirms diviem gadiem par īstu sensāciju kļuva Nikijas izpildītā dziesma "Anaconda", kuras videoklipā viņa savu pēcpusi drebināja uz velna paraušanu. Dricelēšanās attaisnojusies ar uzviju – šis mūzikas video jau noskatīts vairāk nekā 630 miljonus reižu.

Ambera Rouza

Foto: Privātais arhīvs
Amerikāņu tabloīdu zvaigzne un striptīza dejotāja, kā arī ikgadējā "padauzu gājiena" patronese Ambera Rouza (attēlā) nekad nav kautrējusies publiski atkailināties un izrādīt savus vizuālos dotumus. Turklāt viņa savus dibena vaidziņus prot drebināt īpaši enerģiski.

Visbiežāk tabloīdu ziņu virsrakstos Amberas vārds parādās, kad viņa izgājusi sabiedrībā piespīlētā tērpā, kas izceļ brangās krūtis un milzu dibenu. Droši var teikt, ka apžmiegti legingi un triko ierindojas daiļavas iecienītāko tērpu augšgalā.

Tiesa, kā jau daudzu lielu pēcpušu īpašniecēm, arī viņai neskaitāmas reizes nācies taisnoties, ka viņas diženā sēžamvieta ir dabas dota, ne plastikas ķirurgu veidots mākslas darbs.

Serēna Viljamsa

Foto: Vida Press

Godalgotās amerikāņu tenisistes Serēnas Viljamasas (attēlā pa kreisi) panākumi tenisa kortā medijiem un sabiedrībai interesē ne mazāk, kā viņas vizuālie dotumi, kas ir gana iespaidīgi.

Viljamsa vairākkārt iekļauta pasaulē iekārojamāko sporta daiļavu apkopojumos, savukārt sensāciju mednieki ar kamerām jeb paparaci nepagurdami seko viņai, lai tiktu pie jauniem kadriem, kuros Serēnas apetītlīgais ķermenis redzams bikini.

Īpaši lielu uzmanību ārvalstu tabloīdi pievērš Serēnas dibenam, kas ziņu virsrakstos un komentāros vienmēr tiek apbērts ar sajūsmas pilniem komplimentiem.

Skārleta Johansone

Foto: Vida Press

Nav šaubu, ka pievilcīgā amerikāņu aktrise Skārleta Johansone (attēlā) ir daudzi vīriešu sapņu sieviete. Turklāt viņas aktrises talants un spēja iejusties dažādās lomās iet roku rokā ar žilbinošu izskatu un satriecošām ķermeņa aprisēm.

Johansone jau gadiem tiek dēvēta par vienu no skaistākajām aktrisēm, kura iemieso visus sievišķības etalonus. Savukārt pirms aptuveni pieciem gadiem par īstu sensāciju kļuva viņas kailais dupsis.

Nešpetni hakeri globālajā tīmeklī nopludināja aktrises kailfoto, kurā visā krāšņumā bija redzams viņas plikais dupsītis. Johansones sēžamvieta burtiski apbūra pasauli un pat pamudināja ļaudis mesties dibenu atkailināšanas stulbingā.

Sofija Vergara

Foto: Vida Press
Koumbiešu izcelsmes aktrise un ziepju operu zvaigzne Sofija Vergara (attēlā) šovasar atzīmēja 44 gadu jubileju. Viņa joprojām var lepoties ar satriecošu figūru un kārdinošu gurnu līniju.

Vergara dēvējama par īstenu sarkanā paklāja dīvu – tiklīdz viņa parādās kādā zvaigžņotā burziņā, daiļavas virzienā tiek pavērstas visas fotokameras. Turklāt aktrise iecienījusi vakartērpus, kas izceļ viņas sievišķīgos apaļumus.

Arī pati Vergara ļoti lepojas ar savu formīgo sēžamvietu. Tā, piemēram, savulaik kādā intervijā viņa sacījusi, ka vēlētos, lai lielāka uzmanība tiek pievērsta viņas dupsim, nevis dekoltē zonai.

Pipa Midltone

Foto: Vida Press
Glīts, formīgs dibens nav tikai šovbiznesa zvaigžņu priekšrocība. Gana lielu tabloīdu ievērību izpelnījies arī Kembridžas hercogienes Katrīnas māsas Pipas Midltones (attēlā pa kreisi) dupsis.

Mediji un sabiedrība vienmēr aizrautīgi sekojusi līdzi notikumiem britu karaliskajā ģimenē, un kā viens no visplašāk apspriestajiem notikumiem noteikti minamas prinča Viljama kāzas ar Keitu Midltoni, kura nu jau dēvējama par hercogieni Katrīnu.

Abu laulības tika plaši atspoguļotas medijos, un savu tiesu uzmanības izpelnījās arī līgavas māsa Pipa, kura ceremonijā bija ģērbusies pieguļošā kleitā, kas izcēla viņas formīgo dibenu. Pēc bilžu publicēšanas tabloīdos pasaule vēl ilgi tīksminājās par hercogienes māsas valdzinošo gurnu līniju.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!