Foto: Privātais arhīvs

Dibens mūsdienās ir viena no tām ķermeņa daļām, kura daudziem ir dieva vietā. Tā, piemēram, ar pašām slavenākajām pēcpusēm ASV var lepoties sabiedrības dāma Kima Kardašjana, dziedātāja Nikija Mināža, realitātes šovu zvaigzne Nikola Koko Ostina, un tā varētu turpināt vēl ilgi.

Tiesa, arī Latvijā neiztrūkst sabiedrībā zināmu daiļavu, kuras daba apveltījusi ar seksīgu un tvirtu dupsīti. Turklāt dažas no viņām savu brango lepnumu atrādījušas sociālajā tīklā Instagram.

DELFI Izklaide piedāvā apkopojumu ar desmit, iespējams, populārākajiem pašmāju šovbiznesa zvaigžņu dupsīšiem, kas sajūsminājuši un varbūt arī satraukuši daudzus.

Liene UšakovaNe velti dīdžejmeitene un naktskluba Coyote Fly publikas kurinātāja Liene Ušakova tiek dēvēta par Seksīgo Lee (attēlā). Daiļava var lepoties ne tikai ar brangām krūtīm, kuras, pateicoties regulārai apslacīšanai ar aukstu ūdeni, pāris gados burtiski uzbriedušas, bet arī smuku dibenu.

Turklāt Liene ir viena no tām pašmāju šovbiznesa zvaigznēm, kura nekautrējas savus labumus izrādīt arī publiski. Savā Instagram foto blogā Seksīgā Lee regulāri atrāda visus savus lielākos talantus, un sievišķīgie labumi vienmēr sajūsmina desmitiem, reizēm pat simtiem ļaužu.

Linda Leen

Neviens jau sen vairs neapšauba to, ka dziedātāja Linda Leen (attēlā) ir ļoti talantīga vokāliste, kura dzīvē visu sasniegusi ar smagu darbu. Tiesa, māte daba viņu īpaši aplaimojusi - Linda ne tikai smuki dzied, bet arī labi izskatās.

Katrs mākslinieces priekšnesums ir baudījums ne tikai ausīm, bet arī acīm. Turklāt Linda, kāpjot uz skatuves, nevairās no pikantiem un atklātiem tērpiem, kas izceļ viņas sievišķīgās formas. Parasti māksliniece sociālajos tīklos neatļaujas nekādas vaļības, taču pirms aptuveni diviem gadiem nāciju sajūsmināja foto, kurā viņas dupsis redzams visā spozmē.

Liene Greifāne jeb LieneCandy


Dziedātājas Lienes Greifānes (attēlā) vārds komentārus neprasa. Viņa ir ne tikai veiksmīga mūziķe, radio balss, divu bērnu mamma, dažādu politisko un ekonomisko procesu eksperte, bet arī satriecoša sieviete.

Aizvadītajā gadā Liene laida pasaulē savu otro dēliņu. Neilgi pirms dzemdībām dziedātāja sajūsmināja simtiem fanu, padaloties ar seksīgām bildēm, kurās grūtniece pozēja augstpapēžu kurpēs un īsos šortiņos, kas knapi apsedza dupsi. Viņas vēstījums bija īss un lakonisks - arī grūtnieces var būt seksīgas.

Kristīne Deimon

Nevienam nav noslēpums, ka skandalozā tērpu māksliniece Kristīne Deimon (attēlā) savas krūtis uzlabojusi ar implantiem. Savukārt, lai iegūtu formīgu, brangu un tvirtu dupsīti, dizainere stundām ilgi svīdusi sporta zālē.

Turklāt, kad tiek apspriests Kristīnes dibens, viņa kļūst īpaši jūtīga. Tā, piemēram, šovasar dizainere publiski aizstāvēja savu brango pēcpusi, reizi par visām reizēm apgaismojot nāciju, ka viņas dupsis ir dabisks, ne silikona.

Katy Tindemark

Iespējams, daudziem neko neizsaka dziedātājas Katy Tindemark (attēlā) vārds, taču ukraiņu izcelsmes daiļava smagi nopūlas, lai kāds par viņu runātu. Piemīlīgās blondīnes vokālās dotības tiek vērtētas pretrunīgi, taču, kad runa ir par viņas augumiņu, ļaužu sajūsma ir garantēta.

Katy savā Instagram foto blogā ar apskaužamu regularitāti publicē bildītes, kurās viņa redzama kaila vai puskaila, un dziedātāja īpaši rūpējas par to, lai viņas augums un, protams, arī pēcpuse būtu ideālā formā. Smagie treniņi un sports atmaksājies - Tindemark var lepoties ar ļoti smuku un vingru dibentiņu.

Ginta Lapiņa

Pašas slavenākās un bagātākās latviešu modeles Gintas Lapiņas (attēlā) darba instruments ir viņas ķermenis, tādēļ tikai likumsakarīgi, ka tas tiek uzturēts labā fiziskajā formā.

Lai gan Ginta nevar lepoties ar tik brangu pēcpusi, kāda ir Kimai Kardašjanai, viņas nelielais, bet formīgais un tvirtais dupsis ir apliecinājums mūžsenajam teicienam, ka mazs cinītis spēj gāzt lielus vezumus. Viena vienīga bildīte, kurā Lapiņa bikini iemūžināta no aizmugures, sajūsminājusi tūkstošiem ļaužu.

Aminata Savadogo

Dziedātāja Aminata Savadogo (attēlā) ir ne tikai talantīga skatuves māksliniece, bet arī ļoti skaista, jauna sieviete, kura rūpējas par savu ķermeni. Daiļava nereti par sevi mēdz atstāt ļoti kautrīgas personas iespaidu, taču aizvadītā gada vasarā viņa pārsteidza visus, savā Instagram blogā publicējot ļoti pikantu bildīti.

Attēlā Aminata, tērpusies plandošā topiņā un melnās mežģīņu bikšelēs, bija iemūžināta no aizmugures. Foto, kurā visā krāšņumā redzams dziedātājas apetītlīgais dupsis, pārsteidza un sajūsmināja daudzus.

Elīna Fūrmane jeb Ella

Dīdžejmeitene Elīna Fūrmane jeb Ella (attēlā) šobrīd par savām mājām dēvē ASV, taču viņa ir gluži kā "pop up" veikaliņš pirms Ziemassvētkiem, kas negaidot parādās un liek visiem par sevi runāt. Tā, piemēram, aizvadītā gada pavasarī viņa sajūsmināja draugus un fanus ar draisku foto, kurā labi apskatāms viņas smukais dupsis.

Tas, ka Ella var lepoties ar ļoti efektīgām un sievišķīgām ķermeņa aprisēm, jau sen nevienam nav noslēpums. Viņas dotumi novērtēti arī ASV, un pirms vairāk nekā diviem gadiem Elīna pat kļuva par slavenās aktrises Kamillas Grāmeras ķermeņa dubultnieci.

Sabīne Jemeļjanova

Jelgavniece Sabīne Jemeļjanova (attēlā) jau vairākus gadus mitinās Anglijā, un tur viņa ceļu uz panākumiem un popularitāti bruģējusi ar savām krūtīm un dupsi, kļūstot par topless modeli.

Sabīne pusplika gozējusies neskaitāmos britu erotiskajos žurnālos, un daudzi, iespējams, būs pārsteigt, uzzinot, ka latviešu daiļaviņa ir viena no populārākajām kailfoto modelēm britu salās.

Tiem, kuri alkst apskatīt viņas dupsi un citus labumus, bet nepietiek naudiņas žurnāliem, nevajag skumt - jelgavniece savus dotumus atrāda arī savā Instagram foto blogā.

Māra Katarska

Pirms vairākiem gadiem dažādos pašmāju TV šovos ar apskaužamu regularitāti centās iekļūt pašpasludinātā dziedātāja Māra Katarska jeb Katarsky (attēlā). Meitenei tā arī neizdevās izsisties mūzikas sfērā, tādēļ sapni par skatuvi viņa meta pie malas un darīja to, kas garantē drošus panākumus un ļaužu ievērību - sociālajos tīklos izrādīja augumiņu.

Māra ir, iespējams, viena no lielākajām dupša zibinātājām pašmāju šovbiznesa vidē. Daiļā dāma regulāri iepriecina draugus un faniņus ar pikantiem foto, kuros viņa iemūžināta bikini. Turklāt daudzas bildītes veidotas īpaši mākslinieciskā manierē, lai tās centrālais elements būtu Katarsky jaunavīgais dibentiņš.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!