Foto: Privātais arhīvs
Tvirts, formīgs un brangs dupsis mūsdienās ir goda lieta un statusa apliecinājums, kas tiek turēts zelta vērtē. Viens no pasaulē apspriestākajiem un slavenākajiem dupšiem neapšaubāmi pieder amerikāņu TV šovu zvaigznei un sabiedrības dāmai Kimai Kardašjanai, taču netrūkst citu daiļavu, kas populāras kļuvušas, pateicoties savai pēcpusei.

Internets parastām meitenēm ar smukiem dupšiem sniedz iespēju savu sēžamvietu izrādīt publiski un ar tā palīdzību pat izsisties šovbiznesā. Tādu, kas to ņēmušas vērā, nav mazums. "Delfi Izklaide" piedāvā iepazīties ar piecām daiļavām, kuru dibentiņi iemantojuši popularitāti sociālajā tīklā "Instagram" un piesaistījuši ne tikai tūkstošiem, bet pat miljoniem pielūdzēju.

Iespējams, pats slavenākais dibens 'Instagramā'

Foto: Instagram.com/jenselter/

Viens no slavenākajiem dupšiem internetā, par kuru vietnē "Instagram" fano vairāk nekā 10 miljoni sekotāju, pieder fitnesa modelei Dženai Selterai (attēlā) no Ņujorkas.

Plašsaziņas līdzekļos Dženas, kura ir īstena fitnesa fanāte, vārds izskanēja pirms vairāk nekā diviem gadiem. Meitene ar tik apskaužamu regularitāti tīmeklī publicēja savas tvirtās pēcpuses foto, ka drīz vien viņai parādījās pielūdzēju un apjūsmotāju armija.

Daiļavas cītība atmaksājusies. Džena maizīti pelna ar savu dupsi – tā gozēšanās dažādos pasākumos un reklāmas kampaņās ir viņas galvenais ienākumu avots. Turklāt sēžamvietas slava izplatījusies arī ārpus sociālajiem tīkliem – modele pozējusi pikantās fotosesijās tādiem izdevumiem kā "Maxim", "FHM", "Elle" un daudziem citiem.

Tiesa, slavai ir arī ēnas puse. Džena savulaik sūkstījusies, ka pastiprinātas ļaužu uzmanības dēļ viņa nevarot normāli apmeklēt sporta zāli, jo ikkatrs tās apmeklētājs uzskata par pienākumu pieskarties viņas izdaudzinātajam dibentiņam.

@gymlooks shoot ✔️

A photo posted by Jen Selter (@jenselter) on Nov 3, 2016 at 6:25pm PDT

Wavy 💙

A photo posted by Jen Selter (@jenselter) on Oct 25, 2016 at 7:43pm PDT

FORE! ⛳️🏌

A photo posted by Jen Selter (@jenselter) on Oct 13, 2016 at 5:00pm PDT

Dupsis, kuru apjūsmo miljoniem cilvēku

Foto: Instagram.com/sommerray/

20 gadus vecā amerikāņu fitnesa modele Somera Reja (attēlā) ļoti smagi strādājusi, lai tiktu pie tvirtas pēcpuses, un pūliņi vainagojušies ar panākumiem – viņas "Instagram" blogam ir aptuveni 10 miljoni sekotāju.

Regulāra savas pēcpuses izrādīšana, kas ilgst jau vairākus gadus, nesusi saldus augļus – Someras sēžamvieta kļuvusi tik slavena, ka tā tiek drukāta uz krekliņiem. Nesen izdots pikants 2017. gada kalendārs, kas veltīts daiļavas dupsītim.

Somera saviem sociālo tīklu sekotājiem apgalvo, ka viņas dibens ir pavisam īsts, bet "Instagram" tīklā netrūkstos meiteņu, kas cenšas iegūt slavu un atpazīstamību ar mākslīgi uzpumpētām pēcpusēm. Modele aicinājusi ļaudis būt modriem un vērīgiem, lai neiekristu viltnieču lamatās.

Cop?? 🤔👮🏼‍♀️

A photo posted by Sommer Ray (@sommerray) on Oct 28, 2016 at 12:09pm PDT

Krievijas pati slavenākā pēcpuse

Foto: Instagram.com/anastasiya_kvitko/

Šovasar mediju ievērības lokā nonāca krievu "Instagram" modele Anastasija Kvitko (attēlā). Arī viņa slavu kaldinājusi ar savas milzu pēcpuses izrādīšanu.

Anastasijas "Instagram" blogam ir vairāk nekā četri miljoni sekotāju, un publiskajā telpā viņa tiek dēvēta par krievu Kimu Kardašjanu. Tiesa, nesen viņa no savas dzimtenes pārcēlusies uz Losandželosu, lai beidzot iekarotu īstus šovbiznesa apvāršņus.

Anastasijai ir ne tikai smuks un, kā viņa pati apgalvo, dabīgs dibens, bet arī dzēlīga valodiņa, un šoruden viņa pārsteidza pasauli, pavēstot, ka apņēmusies popularitātē izkonkurēt pašu Kimu Kardašjanu.

"Mana popularitāte aug neticamā ātrumā, un tas ir tikai laika jautājums, kad es kļūšu atpazīstamāka nekā Kima," drosmīgi paziņoja Anastasija, kuras skaistuma ideāls ir brazīliešu sieviešu formīgās pēcpuses.

☀️

A photo posted by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on Oct 21, 2016 at 6:02pm PDT

Ukrainas apspriestākā sēžamvieta

Foto: Instagram.com/m.a.m.a.s.i.t.a/

Īsts šedevrs dupša veidolā mīt arī Kijevā – tā ir 26 gadus vecā tverkinga dejotāja Marija Skorčenko (attēlā), kura pamazām iekaro interneta lietotāju simpātijas.

Marijas "Instagram" foto blogam šobrīd ir vairāk nekā 70 tūkstoši sekotāju, un viņa jaunus fanus pievilina ar video, kuros drebina sava tvirtā dupša vaidziņus. Kijevā dzīvojošā daiļava tiek dēvēta par vienu no Ukrainas meistarīgākajām tverkotājām.

Vairāki meitenes publicētie tverkinga video kļuvuši par sensācijām, un, kā saviem sekotājiem skaidrojusi Marija, pēcpuses drebināšana, kurai viņa pievērsusies pirms septiņiem gadiem, arī esot viņas labi veidotā un tvirtā dupša noslēpums.

Котики, тут конкурс приятный !@rimuse_project подарит 2⃣0⃣ билетов на концерт исполнителя Jah Khalib 😜 Условия конкурса : ✔Быть подписанным на @rimuse_project. ✔Сделать репост записи себе на страницу. ✔Написать #ХочуНаКонцертОтRimuse_project ✔И отметить пять своих друзей 💪🏻 . Победителя конкурса выберут рандомно 10 октября 🎯 Всем удачи! 😘 И до встречи на концерте ! 🍑🍑🍑 Будет порвано платье 🔥😜🤘🏽 #гипнотическийзад

A video posted by Maria (@m.a.m.a.s.i.t.a) on Oct 5, 2016 at 10:10am PDT

Ar slimību uz slavas virsotnēm

Foto: Instagram.com/love.randalin/

Savukārt amerikāniete, kura interneta vidē pazīstama ar vārdu Reilina (attēlā), ir unikāls gadījums – viņas pēcpuses apmēri pārsniedz visu iepriekš redzēto. Reti kurš, to apskatot, spēj palikt vienaldzīgs.

Tiesa, Atlantā dzīvojošā Reilija pie tik ievērojamas sēžamvietas tikusi nelāgas slimības dēļ – viņa sirgst ar limfedēmu, kuras ietekmē sievietes ciskas un dupsis ir burtiski uzpampuši.

Viņa gan pati par to īpaši nebēdā, un Reilina defektu pārvērsusi efektā. Viņa izveidojusi foto blogu, kurā publicē savas pēcpuses tuvplānus.

Turklāt daudziem tas šķiet ļoti simpātisks un apetītlīgs – kā liecina dāmas "Instagram" sekotāju skaits, vairāk nekā 499 tūkstošiem šī sociālā tīkla lietotāju patīk uz to skatīties.

👑👑

A photo posted by Raylynn (@love.randalin) on Oct 30, 2016 at 9:37pm PDT

🤓🤓

A photo posted by Raylynn (@love.randalin) on Oct 7, 2016 at 10:32pm PDT

S/o❤️❤️ #jordan10 #kotd

A photo posted by Raylynn (@love.randalin) on Sep 17, 2016 at 10:33am PDT

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!