Foto: Kaspars Filips Dobrovolskis

Pirmdienas, 2. septembra, vakarā kanālā TV3 startēs iemīļotais attiecību šovs "Saimnieks meklē sievu". Visu vasaru dāmas cītīgi rakstījušas vēstules desmit strādīgiem un brīviem saimniekiem no dažādiem Latvijas nostūriem, un pirmajā raidījumā uzzināsim, kuri pieci brašuļi izpelnījušies visliekāko sieviešu interesi un turpinās dalību šovā.

Pirmajā sērijā šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare apbraukās saimniekus un nodos viņiem dāmu rakstītās vēstules. Kā "Delfi Izklaidi" informē šova veidotāji, daiļā dzimuma pārstāves šogad bijušas īpaši naskas un kāds saimnieks saņēmis pat vairāk nekā 100 vēstules.

Pieci populārākie saimnieki no daudzajām rakstītājām katrs atsijās piecas īpašākās vēstuļu autores, kuras jau iekritušas sirsniņā, lai tiktos ar viņam klātienē.

Šī vakara raidījuma gaidās vēlreiz piedāvājam iepazīties ar visiem desmit brašajiem saimniekiem un mēģināt uzminēt, kuri pieci būs izpelnījušies vislielāko dāmu interesi.

Jānis no Smiltenes novada, 34 gadi

Foto: Kaspars Filips Dobrovolskis


Jānis ne vienmēr bijis laucinieks, skolas gados viņš dzīvojis un mācījies pilsētā. Saņēmis mantojumā vectēva mājas, viņš ar visu savu sirdi un dvēseli meties to atjaunošanā.

Jānis ir no tiem, par kuriem saka – puisis ar zelta rokām. Viņš visus darbus lauku sētā veicis pats bez algotiem palīgiem. Pat virtuves iekārta un gulta guļamistabā ir viņa paša roku darbs.

Jautāts, kādu meiteni vēlas satikt, Jānis saka: "Galvenais, lai viņai patiktu lauki!"

Ilmārs no Vidzemes, 33 gadi

Foto: Kaspars Filips Dobrovolskis

Ilmārs nodarbojas ar liellopu audzēšanu izsoļu namiem. Viņš pārdevis māju, jo bez sievas tur bijis par plašu.

Tagad Ilmārs dzīvo divstāvu dzīvoklī mazpilsētā un apgalvo, ka, satiekot īsto sievieti, māja atkal būs.

Ilmāra darbs kaulus nelaužot, vien uz pusstundiņu esot lopiņi katru dienu jāaizbrauc apraudzīt! Tas tāpēc, ka Ilmārs ir modernais saimnieks, kurš vairāk strādā ar galvu, nevis rokām.

Kopā ar Ilmāru dzīvo viņa meitiņa, tādēļ viņam nekas nebūs pretī, ja arī otrai pusītei būs atvasīte.

Edgars no Preiļiem, 30 gadi

Foto: Kaspars Filips Dobrovolskis


Edgars krīzes laikā devās laimi meklēt uz Angliju, bet nesen atgriezies uz dzīvi Latvijā. Edgars īsti nevarēja savu dzīvi iztēloties ārzemēs arī nākotnē, tāpēc par iekrātajiem līdzekļiem Latvijā uzsācis kāpostu audzēšanas biznesu savas ģimenes mājās Preiļu novadā.

Šobrīd Edgars dzīvo kopā ar brāli Aldi, kurš arī piedalās šovā, bet pavisam netālu iegādājies arī savu māju, kuru remontē, lai ar topošo sievu iekārtotu tur ģimenes ligzdiņu.

Edgars ir nedaudz kautrīgs, taču gatavs sniegt savai mīļotajai daudz. Puisis vēlas satikt čaklu un skaistu meiteni, kurai galvenais dzīvē nav ballītes, bet gan ģimene.

Aldis no Preiļiem, 27 gadi

Foto: Kaspars Filips Dobrovolskis


Aldis ir no tiem, kas sirdī nedaudz traki. Viņš labprāt brauc ar motociklu, izbauda ātrumu un asas izjūtas, bet ikdienā strādā par mehāniķi.

Aldis dzīvo kopā ar brāli Edgaru, kurš arī piedalās šovā, bet līdz ko Edgars būs izremontējis savu nesen iegādāto īpašumu, viņš pārņems ģimenes māju un saimniekos tajā viens.

Aldis ir jaunākais no brāļiem, viņš pats savu biznesu vēl nav sācis, bet aktīvi palīdz brālim kāpostu audzēšanas darbos.

Gunārs no Balviem, 58 gadi

Foto: Kaspars Filips Dobrovolskis


Gunārs ir aktīvs un ļoti dzīvespriecīgs saimnieks. Viņš paspējis gan apprecēties, gan izveidot milzīgu saimniecību, bet šobrīd ir palikusi tikai saimniecība, un Gunārs ir optimisma pilns atrast savas dzīves īsto mīlestību.

Agrāk Gunārs nodarbojas ar vēžu audzēšanu, taču šobrīd vairāk pievērsies zivsaimniecībai.

Gunārs meklē sievieti, kura ir mīļa, sirsnīga un pats, pats galvenais – būs patiesa pret viņu un nemelos. Gunāram ir ne tikai plaša sirds, bet tikpat plaša trīsstāvīga māja, kuru joprojām līdz galam nav iekārtojis, jo grib to darīt kopā ar savu mīļoto sievieti.

Māris no Kuldīgas novada, 46 gadi

Foto: Publicitātes foto


Māris klusi dzīvo savās mājās Kuldīgas novadā. Māra saimniecība nav liela, bet tai ir izaugsmes iespējas.

Šobrīd viņš nodarbojās ar zemes darbiem – vairāk tieši ar kartupeļu audzēšanu, bet plāno iegādāties arī mājlopus.

Māra īstā kaislība ir mūzika – muzicējot viņa acis iedegas un sirds gavilē.

Savu sieviņu Māris grib tādu, lai saprot! Lai saprot un pieņem! Protams, tas būs tikai pluss, ja sieviete pratīs ar Māri kopā arī muzicēt vai uzdziedāt!

Vitālijs no Talsu novada, 31 gads

Foto: Kaspars Filips Dobrovolskis


Vitālijs ikdienā strādā celtniecībā un pārējā laikā nodarbojās ar mājas darbiem. Arī Vitālijs, līdzīgi kā citi saimnieki, grūtajos laikos meklējis laimi ārzemēs, iekrājis naudu un atgriezies dzimtenē.

Kā pats smej, ir nauda, kuru ieguldīt jaunajā ģimenes mājā, un viņa nākamajai meitenei par finansiālām problēmām nebūs jāuztraucas.

Vitālijs ir smaidīgs, aktīvs, daudz smejas un humors nudien viņam ir labs – saimnieka sieviņai garlaicīgi nebūs. Vitālijs ir gatavs iepazīties arī ar dāmām, kurām ir bērns no iepriekšējām attiecībām, jo uzskata, ka galvenais, lai domas sakrīt un ir līdzīgas dzīves vēlmes.

Oskars no Līvānu novada, 27 gadi

Foto: Kaspars Filips Dobrovolskis


Oskars ir viens no kultūras nama vadītājiem. Par šo saimnieku atliek vien brīnīties – kā viens cilvēks tik daudz paspēj? Viņš ir ne tikai režisors dažādiem pasākumiem un teātra izrādēm, bet arī pats dejo un dzied.

Ģimenes saimniecībā šobrīd vairāk saimnieko vecāki, bet Oskars smej, ka pēc 40 gadiem īpašums piederēs viņam, un līdz tam tik ilgi jau nemaz nav jāgaida! Saimniecībā tiek audzētas vistiņas, tītari un truši.

Oskars vēlas satikt aktīvu meiteni, kura spētu saprast viņa aktīvo un ļoti piepildīto dzīvesveidu. Smaidīgais, humora pilnais latgalietis ir ar lielu sirdi un gatavs beidzot atrast savu izredzēto. Jautrība garantēta!

Igors no Madonas novada, 32 gadi

Foto: Kaspars Filips Dobrovolskis

Igors arī ir viens no tiem, kuri atgriezušies atpakaļ tēvzemē pēc laimes meklējumiem un naudas pelnīšanas ārzemēs.

Šobrīd viņš atjauno savas ģimenes mājas Madonas rajonā.

Igors sākumā šķiet nedaudz kautrīgs, bet, nedaudz pavadot laiku kopā un iepazīstot viņu tuvāk, šis saimnieks nepavisam neliks garlaikoties. Igors ir sirsnīgs un patiess un vēlas satikt sievieti, kura būs uzticīga un sniegs atbalstu mājas atjaunošanā.

Jānis no Vidzemes, 36 gadi

Foto: Kaspars Filips Dobrovolskis


Jānis dzīvo skaistā vietā tieši blakus ezeram. Ikdienā viņš strādā Rīgā, bet saimniecību kopj brīvajā laikā.

Jānis ir aktīvs, strādīgs un centīgs cilvēks un mēģina paspēt izdarīt daudzas lietas vienlaicīgi. Laukos viņam patīk miers un klusums.

Jānis gribētu satikt gudru, asprātīgu meiteni, kurai ir savs viedoklis un kura spēj būt patstāvīga kā mājas darbos, tā savos personīgajos lēmumos. Jānis neiebilstu, ja meitene strādātu Rīgā un priecātos, ja viņai ir savi hobiji. Pats Jānis ir aizrāvies ar sportu un ar prieku piedalās skrējienā "Stirnu buks".

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!