Foto: Publicitātes foto

Populārā TV3 šova Saimnieks meklē sievu trešajā sezonā uz kāzām cer deviņi stalti brašuļi. Iepriekšējo sezonu pieredze rāda, ka sievu atrast šajā šovā ir reāli, taču citus pat TV3 iesaistīšanās nespēj izraut no vientulības lāsta. DELFI Izklaide atskatās uz iepriekšējo sezonu saimniekiem un to, kā viņiem gājis ar mīlas lietām pēc šova noslēguma.

Laimīgi precējušies ar šovā izvēlēto sieviņu


Foto: DELFI

Saimniekšova pirmā sezona bija īsts veiksmes stāsts, jo divi no pieciem saimniekiem TV spēles ietvaros tika pie jaukām sieviņām, ar ko drīz vien salaulājās un nu jau tiek cītīgi gādāti mantinieki.

Sandis Birkenbergs jau tad, kad šovs vēl nebija beidzies, saprata, ka viņam ļoti patīk Marita. Šova otrajā sezonā tika krāšņi atspoguļotas pāra kāzas, un pērn abi kļuva par vecākiem dēliņam Kārlim.

Otrs laimīgais pāris ir tā sauktie "dabas bērni" - Kaspars Vaikulis un Gunita. Uz Kaspara sirdi pirmajā sezonā kandidēja arī slavenā dzejniece Magone Burka, taču puisim jau sākotnēji simpatizēja Gunita. Nu arī šis pāris ir laimīgi precēts un gaida ierodamies pasaulē pirmdzimto.

Joprojām īstās meklējumos


Foto: DELFI

Interesanta tendence, par kuru šīs sezonas potenciālās līgaviņas brīdinājusi šova iepriekšējā dalībniece - daļa saimnieku joprojām dzīvo ar mammām. Zīmīgi, ka tieši šiem vīriešiem arī neizdodas izrauties no vientulības lāsta.

Par pirmās šova sezonas iekārojamāko vīrieti kļuva Egīls Rušiņš no Jēkabpils puses. Lai gan sākotnēji šova skatītājiem likās, ka Egīls ir perfekts vīra materiāls un bez sievas noteikti nepaliks, jau šova laikā atklājās zemūdens akmeņi.

Abas Egīlam simpātiskākās dāmas, īsi pirms vīrietis izdarīja gala izvēli, aizbēga no Egīla mājām. Skatītāji sprieda, ka pie vainas varētu būt fakts, ka pieaugušais vīrietis, dzīvojot kopā ar mammu, joprojām ir "zem viņas tupeles", tāpēc citai sievietei viņa dzīvē nav vietas, ja neskaita saimnieka meitas no iepriekšējām attiecībām.

Tomēr nu viss mainījies. Kā DELFI Izklaidei atklāj pat Egīls, viņš vairs nav brīvs vīrietis - arī šis saimnieks atradis laimi bez šova palīdzības. 

Nelāgā situācijā nokļuvis arī otrās sezonas pieprasītais Dagnis Darģis. Vīrieša stāsts bijis līdzīgs kā Egīlam - stalts, strādīgs, labi nodrošināts, un sievietes ap viņu līp kā mušas ap medu. Tikai tāds nieks kā, iespējams, nedaudz par daudz kontrolēt griboša māmiņa, ar ko vīrietis dzīvo kopā.

Lai gan Dagnis šova noslēgumā izvēlējās jauku līgaviņu Inesi Sondari un viss liecināja, ka šim pārim izdosies apprecēties, nekas nesanāca.

DELFI Izklaidei norāda citi šova dalībnieki, kuri uztur kontaktus ar Dagni, vīrietis pats bijis vainīgs pie tā, ka attiecības nav izdevušās, taču esot vēl cerība, ka Dagnis sāks domāt pats ar savu galvu un atgriezīsies pie Ineses, kura esot kā neslīpēts dārgakmens.

Atraduši mīlu bez šova palīdzības


Foto: Publicitātes foto

Lai gan ne visiem saimniekiem izdevās izveidot romantiskas attiecības ar šovā izvēlētām līgaviņām, tas uzreiz nenozīmē, ka šie kungi lemti vientulībai. Trīs saimniekiem labāk par brūtes meklēšanu visas Latvijas priekšā vedusies īstās atrašana bez lieka trokšņa.

Jestrais ugunsdzēsējs Ingus Krūmiņš saimnieku šova otrās sezonas izskaņā izvēlējās enerģisko policisti Agnesi. Pēc šova abi vairākas reizes tikušies, taču pagājušā gada pavasarī viss pagaisis. Taču ugunsdzēsēja sirds ilgi nav bijusi brīva. Ingus uzsācis attiecības ar dakterīti Alisi no Smiltenes, un 23. jūnijā, pašā Līgo vakarā, abi mijuši gredzenus.

Pirmās sezonas iekārojamajam vīrietim Almantam Kalniņam ar izvēlēto blondīni nekas vairāk par sirsnīgu draudzību neizveidojās, taču, kā liecina informācija sociālajos tīklos, viņam beidzot izdevies sakārtot sirdslietas - vīrietis pēdējā laikā priecē ar galerijām, kurās redzams kopā ar simpātisku gaišmati un nomainījis attiecību statusu uz "aizņemts".

Neatkarīgi no šova attiecības nodibināt izdevās arī Mārtiņam Jātniekam. Puisim, kurš šovā izvēlējās simpātisko Sabīni, bet ar viņu kopīgu valodu ceļojumā neatrada, pēc tam izdevās atrast draudzeni bez televīzijas palīdzības - nu jau kādu laiku viņš ir kopā ar Diānu no Gulbenes.

Bez dzīvesdrauga, toties ar šovā ieņemtu mazuli


Foto: DELFI

Kā īpašs gadījums saimnieku šova sakarā noteikti jāizceļ dzejniece Magone Burka. Šī sieviete jau kļuvusi slavenāka par visu šovu kopumā un privātās dzīves likstas, kuras viņai sagādājusi dalība mīlas spēlē, ir tik makanas, ka pat aizēno daudzos pozitīvos šova stāstus.

Magone piedalījās abās šova sezonās, un otrajā viņai paveicās - pašas izvēlētais guļbaļķu būvju celtnieks Ventis Vītols viņu publiski bildināja un pie reizes radīja Magonei bērnu. Skatītāji cerēja uz vēl vienām saimniekšova kāzām, taču tās izpalika.

Magones vietā Ventis drīz vien apprecēja savu bijušo draudzeni, taču pozitīvais ieguvums no dalības šovā Magonei ir dēliņš Raimonds Saulgaitis Burka, kurš kļuva par pirmo saimnieku šova kaislību rezultātā dzimušo mazulīti.

Dzīve pēc šova apmetusi kūleni


Foto: Publicitātes foto

Starp šova dalībniekiem ir arī tādi, kuru dzīvē tieši dalība šajā avantūrā iezīmē kādu būtisku pavērsiena brīdi.

Šovs netiešā veidā izmainījis otrās sezonas dalībnieka puķkopja Jāņa Liņķa dzīvi. Lai gan ar Saimnieks meklē sievu izvēlēto brūti Ingūnu Liņķim izveidojušās tikai draudzīgas attiecības, viņš spriež, ka bez šova palīdzības savu īsto sievieti nebūtu saticis.

Liktenīgā sieviete Liņķi uzrunājusi pēc tam, kad ieraudzījusi televīzijā un līdz ar to arī uzzinājusi, ka viņš ir brīvs vīrietis, kurš meklē saimnieci. Pāris bauda laimīgu kopdzīvi, taču ar kāzām nesteidzas.

Šova pirmajā sezonā iepazītais Sandis Legzdiņš no Nītaures puses sezonas noslēgumā sagādāja pārsteigumu, bildinot nevis paša izvēlēto Vendiju, bet gan atsaucot atpakaļ vienu no sākotnēji paša izbrāķētajām daiļavām - Kristīni un lūdzot roku viņai.

Kā var noprast no jauniešu aktivitātēm sociālajos tīklos, arī šīs kāzas nav notikušas, bet drīz pēc dalības šovā Sanda dzīve krasi izmainījusies - Nītaures saimniecības vietā viņš izvēlējies Lielbritāniju.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!