Foto: Privātais arhīvs

Fitnesa entuziaste un uzņēmēja Olga Kambala solāriju sākusi apmeklēt jau deviņu gadu vecumā, viņa atklāja šovā "Slavenības. Bez filtra".

Tāpat viņa norādīja, ka Kambalu mājās kopš pērnā gada mājsēdes ir arī pašiem savs virs gultas novietots solārijs gadījumiem, kad skaistumkopšanas pakalpojumi nav pieejami.

"Es zinu, ka tas tagad nav moderni, bet es esmu deviņdesmito gadu upuris. Sauļojos visu laiku un tā ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa — arī tad, kad biju stāvoklī, piemēram, ar trešo bērnu," sacīja Kambala.

Uzņēmēja nepieciešamību pēc solārija pamato ar to, ka viņai ir ļoti bāla āda: "Man ļoti nepatīk, kā es izskatos, kad esmu balta. Sauļojos joprojām un sauļošos līdz vecām dienām." Šo iegādāto ierīci regulāri izmanto ne tikai Olga, bet arī viņas draudzenes un pat vīrs Kaspars Kambala, kurš laiku zem lampām izmanto, lai meditētu.

Kambalu mājas solārijs neesot tik jaudīgs, kā tie, kas salonos — sauļošanās ilgst apmēram 40 līdz 50 minūtes. Sieviete saka, ka tā var arī aizmigt: "Nevajadzētu aizmirst apgriezties uz otru pusi," padomu dod Olga, kas, jokojot, sevi sauc par "solārija zaķi".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!