Foto: Privātais arhīvs

Kaspars Kambala tā salamājies ar savu mīļoto Olgu, ka viņa apsola būt paklausīga, – tādi notikumi risinājušies pašmāju realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra"

"Slavenības. Bez filtra" jaunās sezonas zvaigzne, fitnesa entuziaste Olga Kambala stāsta, ka mājās izcēlies liels skandāls, jo viņa bez vīra Kaspara atļaujas iegādājusies krēslus.

"Viņš teica: ja es vēlreiz kaut ko nopirkšu mājām bez viņa atļaujas, tad tas viss lidos ārā pa logu. Jā, mums kārtējais mēbeļu skandāls. Viss, tagad klausīšu. Es biju sajaukusi krāsas jaunajiem krēsliem – mājaslapā izskatījās tumši zaļi, biju domājusi, ka piestāvēs guļamistabai, bet atnāca zili. O, johaidī! Viņš bija dusmīgs. Ļoti. Teica, lai pērku, ko gribu, bet vispirms viņam parādu," sūkstās jaunā slavenība.

Kambalas kundze atklāja, ka esot noklausījusies garu "morāli" par šo tēmu: "Mēbeles tagad mēs saskaņojam, jo tas tiešām ir likums. Viņam reāli nepatīk, kad pērku mēbeles bez viņa, bet man taču arī vajag kaut kā izlādēties. Zini, kā es daru? Ja sēžu kaut kādā mēbeļu mājaslapā un redzu labu cenu, lieku grozā un nopērku. Kamēr es taisīšu ekrānšāviņu un prasīšu vai drīkst, tās cenas vairs nebūs. Viņš to nesaprot," uzskata Kambalas kundze.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!