Foto: Privātais arhīvs
Šova "Slavenības. Bez filtra" ietvaros Kaspara Kambalas kundze Olga atklājusi, cik mēnesī tērē privātmājas izmēra dzīvoklim Rīgā – turklāt vēl nav zināmi izdevumi gada aukstajā laikā.

"Mēs ļoti ilgi meklējām šo dzīvokli. Jau bijām gatavi pārvākties, bet kaut kā ilgi nenāca tas īstais. Un tad mēs to atradām un esam ļoti laimīgi," stāsta jaunā TV zvaigzne Olga, kura pēc neilga romāna šā gada sākumā apprecējās ar bijušo basketbolistu Kasparu Kambalu.

"Kad bijām tikko iepazinušies, mums padomā bija cits dzīvoklis. Mēs sēdējām mašīnā un es teicu, lai viņš iedomājas, ka Kaspars Kambala iznāk ārā no šī centra dzīvokļa kāpņutelpas. Mēs sākumā ļoti gribējām dzīvot tieši centrā, bet tad tomēr pārvācāmies uz kluso centru," par jauno mītnes vietu teic Olga.

Trenētā skaistule ir ļoti priecīga par jauno dzīvesvietu un spriež, ka dzīve viņai šādi piespēlējusi vēl labāku variantu, kā bija plānots: "Īstenībā te nav daudz istabu, tikai četras, bet te ir 200 kvadrātmetri, kas ir aptuveni tikpat daudz, kā privātmājā. Būs daudz jāmaksā par apkuri... Daudz domājām par to, kā pavilksim visu, jo esmu pieradusi dzīvot viena un rūpēties par trīs bērniem. Es skaitu uz priekšu. Mūsu budžets īrei un komunālajiem maksājumiem bija 1500 eiro, ziemā gan jau bišķi pārsniegsim," jaunā dzīvokļa dārdzību komentē Kambala.

"Delfi" jau vēstīja, ka līdz ar kļūšanu par Kambalas kundzi, triju meitu māmiņa Olga pievērsusies savas popularitātes kaldināšanai – iepriekš viņa darbojās "STV Pirmā!" pandēmijas laika šovā "Mīla burbulī", bet nu pievienojusies arī "Slavenības. Bez filtra" varoņu klāstam.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!