Foto: DELFI
Oktobra mēneša pirmajā nedēļas nogalē, no 2. līdz 4. oktobrim, notiek lielākā Baltijas mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstāde ''Baltic Furniture 2015'', kur netrūkst nedz pērļu mēbeļu medniekiem, nedz jaunu inovāciju profesionāliem dizaineriem. To, ko piedāvā izstāde šajā gadā, devās lūkot arī portāls ''Tava Māja''.

Izstādēs vienmēr pazūd laiks, par to nav šaubu, taču laika izjūta kļūst neizprotama vēl lielākā mērā, ja Ķīpsalas abās hallēs vienlaikus notiek divas izstādes. Un tā tas ir arī šajā gadījumā, jo vienlaikus notiek arī Rīgas starptautiskā dizaina izstāde "Design Isle 2015", kurā Baltijas dizaineri prezentē oriģinālas mēbeles, interjera un grafiskā dizaina darbus, modes aksesuārus un dzīvesstila produktus. Tātad šogad izstādē ir interesanti gan tiem, kam nepieciešams papildināt savu mājokli ar mēbelēm, iekārtām vai interjera priekšmetiem, gan arī tiem, kas vienkārši vēlas apskatīt vietējo un Baltijas valstu radošo veikumu.

Tiem, kam aktuālas mājlietu medības, noteikti vērts doties uz šo izstādi, jo šeit var iepazīties ar ražotājiem, kā arī aplūkot to veikumu klātienē, sākot no mīkstajām, ādas, korpusa, transformējamām, iebūvējamām mēbelēm un mēbeļu komplektiem, beidzot ar moderniem gaismas risinājumiem un interjera priekšmetiem mājoklim un birojam. Viss, ko vien sirds kāro mājīguma radīšanai, interjera papildināšanai un jaunas dzīves telpas izveidei.

Izstāda ''Baltic Furniture 2015'' un ''Design Isle 2015'' notiek no 2. līdz 4. oktobrim.

Darba laiks sestdien, svētdien no pulksten 10 līdz 18.

Vairāk informācijas par izstādi šeit.

Foto no izstādes apmeklējuma:

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!