Šmaugais Manfrēds un uzmācīgi mīļā Nika – kaķēni, kuri meklē mīlošus saimniekus

Šmaugais Manfrēds un uzmācīgi mīļā Nika – kaķēni, kuri meklē mīlošus saimniekus
Foto: Privātais arhīvs

Katrs dzīvnieciņš ir pelnījis augt vidē, kurā to dienu no dienas apčubina mīloši saimnieki. Gan Manfrēds, gan arī Nika šobrīd atrodas dzīvnieku patversmē "Labās mājas" un cer jau drīz nonākt jaunā dzīvesvietā. Viņi spēs katru dienu sejā likt raisīties smaidam!

Par divus gadus jauno Niku patversmē runā šādi – viņa pieder pie ņaudētājiem, kas spējīgi būt ne tikai uzmācīgi mīļi un runātīgi dauzoņas, bet arī nedarbus strādājoši mājas mīluļi ar saviem "radziņiem". Nika būtu piemērota adopcijai ģimenē bez pavisam maziem bērniem un citiem dzīvniekiem.

Šmaugais Manfrēds un uzmācīgi mīļā Nika – kaķēni, kuri meklē mīlošus saimniekus
Foto: Privātais ahīvs

Turpretī šmaugais svītrainis Manfrēds (titulbildē pa kreisi), kam drīz apritēs gadiņš, ir vērīgs, prātīgs un sabiedrisks mincis, ar kuru garlaicīgi nebūs. Viņš vien nav iemācījies pareizi ar cilvēku spēlēties – puišelis nav līdz galam spējīgs aprēķināt savu kodienu spēku un rotaļās ātri aizraujas par daudz, tālab adoptējams ģimenē bez maziem bērniem.

Ja vēlies par kādu no mīluļiem uzzināt ko vairāk, sazinies ar patversmi.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka