Skola Vācijā! Tiecieties ar Louisenlund skolas pārstāvi izstādē Rīgā
Foto: Publicitātes foto

Louisenlund ir vienīgā IB (International Baccalaureate) skola Vācijas ziemeļos. Tā piesaista ar savu skaisto atrašanās vietu, starptautisko atmosfēru un augsto mācību kvalitāti. Skola savu darbību sāka 1949. gadā un jau kopš tās dibināšanas brīža seko slavenā pedagoga un reformatora Kurta Hana principiem. Skolas principu pamatā ir personiskā un individuālā skolēnu attīstība un sagatavošana patstāvīgai dzīvei.

Mācības ar praktiskiem uzdevumiem, aktīva iesaiste mācību procesā un eksperimenti palīdz skolēniem labi apgūt mācību materiālu, pilnveidot prasmes un sasniegt savus labākos iespējamos rezultātus. Šeit skolēni ir galvenie mācību procesa dalībnieki, un viņu viedoklim tiek piešķirta liela nozīme. Katram skolēnam ir savs kurators, kas pilda akadēmiskā palīga un konsultanta lomu.

Skola piedāvā mācību programmu International Baccalaureate – vienu no labākajiem izglītības modeļiem, kur papildu uzmanība tiek veltīta ne tikai augstu akadēmisko mērķu sasniegšanai, bet arī atbildības par kopīgiem rezultātiem, savstarpējas palīdzības un līdzjūtības sajūtas attīstīšanai.

Skola piedāvā divas mācību programmas – vācu Abitur un starptautisko programmu angļu valodā IB (International Baccalaureate).

Papildus skolas nodarbībām skolēniem ir iespēja attīstīt arī citas prasmes, kas nav iekļautas skolas programmā, piemēram, mācīties latīņu valodas kursos, saņemt Eiropas datorzinību sertifikātu, apgūt spāņu valodu, darboties ugunsdzēsēju kopienā, kā arī attīstīt pašiem savus biznesa projektus. Vecāko klašu skolēni praktisko nodarbību un fizikas un bioloģijas eksperimentu ietvaros dodas Baltijas jūrā ar skolas personīgo pētniecības kuģi. Skola strādā pie kopīgiem projektiem ar jūras izpētes uzņēmumu "Geomar".

Ap 290 skolēniem dzīvo skolas kopmītnēs, kurās ir radīta mājīga un draudzīga atmosfēra, kuru skolēni apraksta kā "home away from home". Dalība aizraujošos projektos, draudzība un internacionalitāte, komandas gars un savstarpēja izpalīdzība ir tas, ko Louisenlund skolas absolventi atceras uz mūžu.

Satieciet Stichting Louisenlund skolas pārstāvjus 24.martā izstādē Rīgā!

Starptautiskās izglītības dienas 24. martā Rīgā, viesnīcas "Radisson Blu Hotel Latvija" konferenču centrā (Rīgā, Elizabetes ielā 55).

Izstādes darba laiks: 10.00 – 17.00
Ieeja bez maksas
Sīkāka informācija un dalībnieku saraksts:
www.balticcouncil.lv

Izstādes rīkotāji – labākie konsultanti ārzemju izglītības pasaulē

"Baltic Council For International Education"

Ģertrūdes ielā, 33/35, Rīga t. 67317627
info@balticcouncil.org
www.balticcouncil.lv

Izglītības aģentūra "Meridian Group"
Ģertrūdes ielā, 33/35, Rīga t. 67311610
Kuldīgas ielā, 17, Ventspils, t. 636 07870
info@meridian.lv
www.meridian.lv

Stiftung Luisenlund
www.louisenlund.de/en

Source

Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form