Pasākumā "Līgosim krastmalā!" līgotāji priecājās kopā ar Raimondu Paulu, populāriem aktieriem un dziedātājiem, bet Dzegužkalnā piedzīvoja tradicionālos Jāņus kopā ar postfolkloras grupu "Iļģi", Rīgas Danču klubu, "Dzelzs vilka jauno Jāņu orķestri" un grupu "Folkvakars".

Līgo svētkus Krastmalā iedzīvotāji svinēja, darbojoties "Pušķošanās sētā" un "Rotaļu sētā", pinot vainagus, iesaistoties tautas rotaļās, jautrās un lustīgās atrakcijās.

"Vakara sētā" svētku apmeklētāji lustējās kopā ar folkloras kopu, etnogrgrupu un Rīgas Danču klubu. "Nakts sētā" ikviens interesents varēja skatīties horeogrāfisku uzvedumu "Īsa bija Jāņu nakts" un Latvijas teātru aktieru koncertu "No Jāņiem līdz Jāņiem", kā arī svētkiem gatavoto Raimonda Paula koncertprogrammu "Tā līgo Latvijā". Rītausmu līgotāji sagaidīja "Rīta sētā" kopā ar jaunajiem skatuves māksliniekiem un dīdžejiem.

Savukārt Tradicionālo Jāņu svinībās Dzegužkalnā iedzīvotāji gada īsāko nakti pavadīja, godinot Jāņus kopā ar Jāņa tēvu un Jāņa māti, apgūstot tautas tradīcijas un lustīgi dancojot.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!