SIA "euroAWK" bija izvietojusi reklāmu "MMM 2011" un "SERGEY-MAVRODI.COM" 20 pieturvietās Rīgā, un tās izvietošana bija atļauta no 5. līdz 11. martam. Saņemot Patērētāju tiesību aizsardzības centra atzinumu, ka šo reklāmu izplatīšana kvalificējama kā negodīga un maldinoša komercprakse, pilsētas būvvalde nesaskaņoja turpmāku reklāmu izvietošanu, un tās bija jānovāc. Tā kā tas netika izdarīts norādītajā laikā, būvvaldes darbinieki sastādīja piecus apskates aktus – protokolus, un tika ierosinātas administratīvās lietas.

"MMM piedāvājums iesaistīties piramīdveida shēmās Rīgas pilsētvidē netiks pieļauts," norāda Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Vadims Jerošenko.

Administratīvā komisija, izskatot jautājumu par nesaskaņotu reklāmu izvietošanu, var piemērot sodu, kura maksimālais apjoms ir līdz 1000 latiem.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!