Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Raina, Raimonda, Klementīne, Tāle
Foto: aussiegall / cc

27. aprīlī vārda dienu svin Raina, Raimonda, Klementīne un Tāle. Sirsnīgi sveicam! Bet – kā mūsu lielisko gaviļnieču raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Raina (7)

Sievišķās enerģijas vārds ar spēcīgu enerģiju. Tas ir vārds lietišķai sievietei. Raina ir mazliet darbaholiķe, vieda, atbildīga, tomēr sievišķīga. Vārds padara par līderi, dod veiksmi, aktivizē loģisko domāšanu un nostiprina veselību. Rainas vārdā ir "dubultais" sargeņģelis, tādēļ dzīvē viņai izdosies realizēt savus talantus.

Raimonda (11-2)

Vīrišķās enerģijas vārds ar spēcīgu enerģiju. Raimonda ir patstāvīga, vispusīga līdere, laba sarunu biedre. Vārds neļauj justies vājai, pastiprina intuīciju, aktivizē dzīves enerģiju un loģisko domāšanu. Vārdā ir sargeņģelis.

Klementīne (6)

Vīrišķās enerģijas vārds. Klementīne ir īpaši jūtīga, garīga, talantīga un neparasta būtne ar labi attīstītu intuīciju. Viņa ir sievišķīga, loģiska, zinoša un atbildīga pret to, ko dara, interesanta sarunu biedrene un laba psiholoģe. Tas ir garīgi spēcīgs vards, kurā ir "trīskāršs" sargeņģelis, tādēļ dzīvē bieži veiksies.

Tāle (1)

Sievišķās enerģijas vārds, kas paaugstina dzīves enerģiju, pastiprina intelektu, dod iespēju tā nēsātājai iekļauties jebkurā sabiedrībā un prast sevi pasniegt. Tas padara Tāli par garīgu, filozofisku, smalkjūtīgu un intelektuālu būtni, kas aktīvi uztver informāciju. Vārda vibrācija ļauj būt par direktori. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Numeroloģija Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form