Vērsis

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2020. gadā?
Foto: Shutterstock

Vērsis ir starp 2020. gada favorītiem, kuram, ja vien viņš pats aiz sava inertuma nenobremzēs, tiks dota iespēja parādīt pasaulei, ko šajā dzīvē iemācījies un uz ko spējīgs. Tas var būt jauns, labs sākums vēl neuzartai vagai, īpaši tad, ja šī vaga palīdzēs paplašināt arī laikabiedru redzesloku.

Naudas ziņā ir iespējama neregulāra, tomēr pieaugoša dinamika, tikai jāievēro, ka 2020. gads pieprasa nopietnāk raudzīties uz likumiem un noteikumiem, nepaļauties uz "optimizācijas" shēmām. Citiem vārdiem sakot – godīgums šajā gadā atmaksāsies, pat ja tā sākumā nešķiet.

Ja Vērsis, atbilstoši 2020. gada tendencei, gana krāšņi pa priekšu grozīsies, tad viņam patiešām pirmajam var gadīties – gan iekārojams tautudēls, gan tautumeita ar labu pūru. Tikai jāpieņem, ka attiecības dažkārt patiesi ir nopietnāks darbs nekā tas, par ko algu saņem.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form