Dvīņi


Horoskops: ko zvaigznes tev sola janvārī?
Foto: Shutterstock

Daudz sabiedrisko aktivitāšu. Būsi mīļi gaidīts draugu ballītēs, jo ar tevi nekad nav garlaicīgi! Dvīņiem vienmēr atrodas interesantas sarunu tēmas un padomā aizraujošas izklaides. Jaunas pazīšanās gan izvērtē ar kritisku skatu - varbūt labāk viens sens draugs, nekā ducis jaunu.

Iespējams, kādam nāksies risināt nopietnus lietišķos jautājumus vai kārtot darīšanas iestādēs. Ja darāms kas tāds, rūpīgi sagatavojies. Profesionālajā jomā izcelsies ar idejām un radošu pieeju. Tas būs tavs trumpis, lai pavairotu ienākumus. Nekautrējies apspriest atalgojuma tēmu.

Ja tev ir ģimene, tad jāgādā par saticību un jāsargās no sīkiem, sadzīviskiem strīdiņiem. Brīvajā laikā vēlams kaut kur iziet, pameklēt pasākumus, lai nav "burzīšanās" mājās. Brīvajiem Dvīņiem nevajadzētu bez apdoma mesties piedzīvojumos, lai vēlāk nav jānožēlo emociju iespaidā sastrādātais.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form