Dēļu iela 4-8, C ieeja, 3. stāvs, Rīga, LV-1004
AS DELFI
+371 67784050, hello@delfi.lv
"Delfi" redakcija
Jau kopš 1999. gada 26. novembra "Delfi" redakcija ik dienas publicē ziņas, analītiskus rakstus, reportāžas, intervijas, iedvesmojošu cilvēku portretus un publikācijas par sadzīviskām tēmām, kas skar plašu mūsu lasītāju interešu loku – no prakstisku padomu apkopojumiem un receptēm līdz ceļojumu pieredzei.
Mēs veidojam "Delfi TV" video raidījumus un nodrošinām tiešraides no Latvijā akutālajiem sociāl-politiskajiem notikumiem un no pasaules karstajiem punktiem, no sporta un kultūras pasākumiem. Kopš 2019. gada "Delfi Plus" abonentiem mēs piedāvājam arī īpašās intervijas, padziļinātu analīzi, unikālus satura projektus un pilnu pieeju "Delfi" un "Delfi TV" arhīviem.
Mums 40 "Delfi" redakcijas darbiniekiem, ir svarīgi nodrošinā visplašāko un visdaudzpusīgāko Latvijā un pasaulē notiekošā atspoguļojumu, rosināt pārmaiņas, kas veido stiprāku un atbildīgāku sabiedrību un motivēt ikvienu iesaistīties norisēs un pārmaiņās, kas sekmē mūsu valsts attīstību un izaugsmi.
"Delfi" ir "Latvijas Mediju ētikas padomes" biedrs. Redakcijai ir saistošs tās Ētikas kodekss, ar to var iepazīties šeit.

Ar mums vari sazināties, rakstot uz redakcija@delfi.lv
"Delfi Plus"
"Delfi Plus" Latvijas digitālajā žurnālistikā ir celmlauzis ceļā atpakaļ pie mediju tirgus pamatprincipiem, kas paredz, ka par kvalitatīvu saturu maksā arī tā auditorija. "Delfi Plus" kodola komanda ir neliela, bet jāņem vērā, ka abonentiem pieejamo saturu veido gandrīz visi "Delfi" redakcijas žurnālisti. Mērķis ir ļoti vienkāršs – piedāvāt auditorijai tik kvalitatīvu saturu, ka to nav žēl atbalstīt.
"Delfi Bizness"
"Delfi Bizness" ir vadošais Latvijas biznesa medijs, kas ik dienu palīdz saviem lasītājiem orientēties uzņēmējdarbības vides un ekonomikas aktualitātēs un uzzināt vairāk par to, kā šīs norises ietekmē gan uzņēmējus, gan ikvienu no mums. "Delfi Bizness" piedāvā gan bezmaksas saturu, gan padziļinātu saturu biznesa žurnālistikā – par abonēšanas maksu –, kuru veido zinošākie ekonomikas žurnālisti Latvijā. "Delfi Bizness" mērķis ir veidot tādu saturu, kas pievieno vērtību un lasītājam ļauj labāk reaģēt uz biznesa aktualitātēm un nākotnes tendencēm.
MVP
MVP ir burtu salikums, ar kuru sporta pasaulē šifrēts tik nozīmīgais apzīmējums "Most Valuable Player" jeb vērtīgākais spēlētājs. MVP ir jauns sporta medijs ar bagātīgu saturu, ko veido profesionālu un pieredzes bagātu sporta žurnālistu komanda. MVP cilvēkiem ļauj ne tikai uzzināt, bet arī izprast. MVP ciena un novērtē savu lojālo lasītāju, un sarunājas ar viņu, veidojot piederības sajūtu un kopienu.
"Delfi TV"
Pašlaik, kad arvien vairāk cilvēku pasaulē un Latvijā izvēlas ziņas un analīzi par notiekošo uzzināt no video digitālajos medijos, "Delfi TV" piedāvā plašu raidījumu klāstu, ko var noskatīties gan tiešraidēs, gan jebkurā skatītājam pieejamā laikā. Raidījumu ieraksti pieejami gan "Delfi", gan "Youtube", "Facebook" un to audio versijas – "Delfi" un vadošajās podkāstu platformās. "Delfi TV" pieredzējusī televīzijas profesionāļu komanda veido iknedēļas analītisko raidījumu "Kāpēc", ikdienas sociāli politiskajiem jautājumiem veltīto "Spried ar Delfi", kā arī citus – starptautiskajiem notikumiem, sportam, kultūrai un citiem tematiem veltītus raidījumus.
"Rus.Delfi" redakcija
"Delfi" krievu redakcija darbu uzsāka 2000. gada martā. Šobrīd "Rus.Delfi" ir lasītākais ziņu portāls krievu valodā Baltijas valstīs, kā arī viens no populārākajiem Eiropas Savienībā. "Rus.Delfi" ir galvenais informācijas avots krievu valodā par notikumiem Latvijā vairāk kā 300 tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju katru mēnesi. "Rus.Delfi" ir lielākā krieviski rakstošā redakcija Latvijā, kas no visām parējām atšķiras ar to, ka ne tikai operatīvi atspoguļo jaunākās ziņas, bet arī rada oriģinālmateriālus par dažādām tēmām.

Ar mums vari sazināties, rakstot uz rus.redakcija@delfi.lv
Interneta žurnālu redakcija
Katrs trešais interneta lietotājs Latvijā nelasa ziņas, taču padziļināti interesējas par kādu tēmu. Delfi dzīvesstila interneta žurnāli ir kā ceļvedis lasītājiem, piedāvājot plašu tēmu loku: portāls "Tasty.lv" glabā vairāk nekā 15 000 recepšu un padomu visiem, kuri gatavo ēdienu mājās, vecākais un lielākais ģimenes portāls Latvijā "Cālis.lv" ir palīgs bērnu audzināšanā un ģimenes labsajūtas uzturēšanā, portālos "TūrismaGids.lv" un "Turgid" apkopoti apskates vērti objekti, pastaigu takas, ceļojumu stāsti un noderīgi ieteikumi ceļotājiem, portālos "Māja&Dārzs" un "Delfi Dom/Sad" atrodami praktiski padomi, idejas un iedvesma mājai un dārzam, portāls "Delfi Campus" – ikvienam, kuru aizrauj un valdzina zinātnes pasaule, "Kinolente" atspoguļo kino un seriālu pasaules aktualitātes, dzīvnieku draugiem aktuālākais atrodams portālos "Mans Draugs" un "Zooklub", bet par svarīgāko mūsdienīgai sievietei – "DelfiWoman".

Ar mums vari sazināties, rakstot uz redakcija@delfi.lv
"Delfi Brand Studio"
"Delfi" lasītājiem piedāvā ne tikai ziņu medija saturu, bet arī dažāda veida radošos satura un reklāmas risinājumus, papildinot tos ar tehnoloģiju iespējām. Tieši "Delfi Brand Studio" uzdevums ir strādāt pie reklāmas klientu un sadarbības partneru satura un speciālajiem multimediālajiem satura projektiem. Mūsu mērķis ir veicināt partneru zīmolu atpazīstamību, reputāciju un sabiedrības informētību par to labajiem darbiem, kā arī paplašināt "Delfi" piedāvājuma klāstu ar plašākām nestandarta komunikācijas iespējām, turpinot iepriekš aizsākto dažādu tiešsaistes pakalpojumu platformu izstrādi un uzturēšanu, lai padarītu ērtāku visu interneta lietotāju ikdienu.

Ar mums vari sazināties, rakstot uz brandstudio@delfi.lv

delfibrandstudio.lv