Dēļu iela 4-8, C ieeja, 3. stāvs, Rīga, LV-1004
AS DELFI
+371 67784050, hello@delfi.lv
"Delfi" redakcija
Jau kopš 1999. gada 26. novembra "Delfi" redakcija ik dienas publicē ziņas, analītiskus rakstus, reportāžas, intervijas, iedvesmojošu cilvēku portretus un publikācijas par sadzīviskām tēmām, kas skar plašu mūsu lasītāju interešu loku – no prakstisku padomu apkopojumiem un receptēm līdz ceļojumu pieredzei.
Mēs veidojam "Delfi TV" video raidījumus un nodrošinām tiešraides no Latvijā akutālajiem sociāl-politiskajiem notikumiem un no pasaules karstajiem punktiem, no sporta un kultūras pasākumiem. Kopš 2019. gada "Delfi Plus" abonentiem mēs piedāvājam arī īpašās intervijas, padziļinātu analīzi, unikālus satura projektus un pilnu pieeju "Delfi" un "Delfi TV" arhīviem.
Mums 40 "Delfi" redakcijas darbiniekiem, ir svarīgi nodrošinā visplašāko un visdaudzpusīgāko Latvijā un pasaulē notiekošā atspoguļojumu, rosināt pārmaiņas, kas veido stiprāku un atbildīgāku sabiedrību un motivēt ikvienu iesaistīties norisēs un pārmaiņās, kas sekmē mūsu valsts attīstību un izaugsmi.
"Delfi" ir "Latvijas Mediju ētikas padomes" biedrs. Redakcijai ir saistošs tās Ētikas kodekss, ar to var iepazīties šeit.

Ar mums vari sazināties, rakstot uz redakcija@delfi.lv
"Delfi Plus"
"Delfi Plus" Latvijas digitālajā žurnālistikā ir celmlauzis ceļā atpakaļ pie mediju tirgus pamatprincipiem, kas paredz, ka par kvalitatīvu saturu maksā arī tā auditorija. "Delfi Plus" kodola komanda ir neliela, bet jāņem vērā, ka abonentiem pieejamo saturu veido gandrīz visi "Delfi" redakcijas žurnālisti. Mērķis ir ļoti vienkāršs – piedāvāt auditorijai tik kvalitatīvu saturu, ka to nav žēl atbalstīt.
"Delfi Bizness"
"Delfi Bizness" ir vadošais Latvijas biznesa medijs, kas ik dienu palīdz saviem lasītājiem orientēties uzņēmējdarbības vides un ekonomikas aktualitātēs un uzzināt vairāk par to, kā šīs norises ietekmē gan uzņēmējus, gan ikvienu no mums. "Delfi Bizness" piedāvā gan bezmaksas saturu, gan padziļinātu saturu biznesa žurnālistikā – par abonēšanas maksu –, kuru veido zinošākie ekonomikas žurnālisti Latvijā. "Delfi Bizness" mērķis ir veidot tādu saturu, kas pievieno vērtību un lasītājam ļauj labāk reaģēt uz biznesa aktualitātēm un nākotnes tendencēm.
MVP
MVP ir burtu salikums, ar kuru sporta pasaulē šifrēts tik nozīmīgais apzīmējums "Most Valuable Player" jeb vērtīgākais spēlētājs. MVP ir jauns sporta medijs ar bagātīgu saturu, ko veido profesionālu un pieredzes bagātu sporta žurnālistu komanda. MVP cilvēkiem ļauj ne tikai uzzināt, bet arī izprast. MVP ciena un novērtē savu lojālo lasītāju, un sarunājas ar viņu, veidojot piederības sajūtu un kopienu.
"Delfi TV"
Pašlaik, kad arvien vairāk cilvēku pasaulē un Latvijā izvēlas ziņas un analīzi par notiekošo uzzināt no video digitālajos medijos, "Delfi TV" piedāvā plašu raidījumu klāstu, ko var noskatīties gan tiešraidēs, gan jebkurā skatītājam pieejamā laikā. Raidījumu ieraksti pieejami gan "Delfi", gan "Youtube", "Facebook" un to audio versijas – "Delfi" un vadošajās podkāstu platformās. "Delfi TV" pieredzējusī televīzijas profesionāļu komanda veido iknedēļas analītisko raidījumu "Kāpēc", ikdienas sociāli politiskajiem jautājumiem veltīto "Spried ar Delfi", kā arī citus – starptautiskajiem notikumiem, sportam, kultūrai un citiem tematiem veltītus raidījumus.
"Rus.Delfi" redakcija
"Delfi" krievu redakcija darbu uzsāka 2000. gada martā. Šobrīd "Rus.Delfi" ir lasītākais ziņu portāls krievu valodā Baltijas valstīs, kā arī viens no populārākajiem Eiropas Savienībā. "Rus.Delfi" ir galvenais informācijas avots krievu valodā par notikumiem Latvijā vairāk kā 300 tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju katru mēnesi. "Rus.Delfi" ir lielākā krieviski rakstošā redakcija Latvijā, kas no visām parējām atšķiras ar to, ka ne tikai operatīvi atspoguļo jaunākās ziņas, bet arī rada oriģinālmateriālus par dažādām tēmām.

Ar mums vari sazināties, rakstot uz rus.redakcija@delfi.lv
Interneta žurnālu redakcija
Katrs trešais interneta lietotājs Latvijā nelasa ziņas, taču padziļināti interesējas par kādu tēmu. Delfi dzīvesstila interneta žurnāli ir kā ceļvedis lasītājiem, piedāvājot plašu tēmu loku: portāls "Tasty.lv" glabā vairāk nekā 15 000 recepšu un padomu visiem, kuri gatavo ēdienu mājās, vecākais un lielākais ģimenes portāls Latvijā "Cālis.lv" ir palīgs bērnu audzināšanā un ģimenes labsajūtas uzturēšanā, portālos "TūrismaGids.lv" un "Turgid" apkopoti apskates vērti objekti, pastaigu takas, ceļojumu stāsti un noderīgi ieteikumi ceļotājiem, portālos "Māja&Dārzs" un "Delfi Dom/Sad" atrodami praktiski padomi, idejas un iedvesma mājai un dārzam, portāls "Delfi Campus" – ikvienam, kuru aizrauj un valdzina zinātnes pasaule, "Kinolente" atspoguļo kino un seriālu pasaules aktualitātes, dzīvnieku draugiem aktuālākais atrodams portālos "Mans Draugs" un "Zooklub", bet par svarīgāko mūsdienīgai sievietei – "DelfiWoman".

Ar mums vari sazināties, rakstot uz redakcija@delfi.lv
"Delfi Brand Studio"
"Delfi" lasītājiem piedāvā ne tikai ziņu medija saturu, bet arī dažāda veida radošos satura un reklāmas risinājumus, papildinot tos ar tehnoloģiju iespējām. Tieši "Delfi Brand Studio" uzdevums ir strādāt pie reklāmas klientu un sadarbības partneru satura un speciālajiem multimediālajiem satura projektiem. Mūsu mērķis ir veicināt partneru zīmolu atpazīstamību, reputāciju un sabiedrības informētību par to labajiem darbiem, kā arī paplašināt "Delfi" piedāvājuma klāstu ar plašākām nestandarta komunikācijas iespējām, turpinot iepriekš aizsākto dažādu tiešsaistes pakalpojumu platformu izstrādi un uzturēšanu, lai padarītu ērtāku visu interneta lietotāju ikdienu.

Ar mums vari sazināties, rakstot uz brandstudio@delfi.lv

delfibrandstudio.lv
Biznesa attīstība un abonēšana
"Delfi" attīstības nodaļai ir svarīgi, lai visu "Delfi" lietotāju pieredze, apmeklējot "Delfi" un abonējot "Delfi" saturu, ir tikai tā labākā. Mēs ik dienas rūpējamies par to, lai "Delfi" (tagad un turpmāk) saviem lietotājiem piedāvātu ērtāko lietošanas pieredzi visos satura patērēšanas formātos. Mums ir svarīgi, lai ikviens "Delfi" abonents justos aprūpēts, tāpēc par to ik dienas rūpējas mūsu klientu atbalsts kā privātpersonu tā uzņēmumu sektorā.

Ar mums vari sazināties, rakstot uz konts@delfi.lv
Korporatīvajiem klientiem: 26411572
Klientu atbalsts: 25744202
Reklāma
"Delfi" reklāmas komanda nepārdod banerus. Mēs nodrošinām klientam piemērotākos risinājumus mērķauditorijas uzrunāšanai. Katrs piedāvājums ir sagatavots individuāli, ņemot vērā klienta darbības jomu, plānotos mērķus un atvēlētos līdzekļus. Tāpēc mums uzticas vairāk kā 1500 reklāmas klientu gadā. Divas trešdaļas no tiem izmanto "Delfi" reklāmas iespējas 3 un vairāk kampaņām gadā.

Ar mums vari sazināties, rakstot uz reklama@delfi.lv
Mārketings
Mums ir svarīga nemitīga "Delfi" attīstība. Par visām "Delfi" zīmola aktivitātēm, no jaunu pakalpojumu un satura projektu izstrādes līdz kampaņu un sabiedriski nozīmīgu iniciatīvu realizācijai, rūpējas "Delfi" mārketinga komanda. Nemitīgi paplašinot piedāvājumu mūsu regulārajiem lasītājiem un vienlaikus meklējot arvien jaunus veidus, kā ieinteresēt plašu mūsu valsts iedzīvotāju loku un radīt vērtību viņiem, mums ir izdevies kļut par mediju ar visplašāko auditoriju Latvijā .

Mūsu lasītāji ir novērtējuši mūsu darbu, atzīstot "Delfi" par uzticamāko mediju Latvijā, kā arī par mīlētāko mediju zīmolu Latvijā un Baltijā.

Ar mums vari sazināties, rakstot uz marketings@delfi.lv
Dizains

Arvien vairāk mūsu dzīvē ienāk planšetdatori, viedtālruņi, interneta TV, arvien vairāk informācijas uztveram vizuāli. "Delfi" dizaineri izstrādā mūsu portālu un interneta žurnālu stilu, vizuālo kopainu un identitāti. Tādā veidā viņi rūpējas, lai lasītāji mūsu ātrajā dzīves ritmā varētu uztvert informāciju vairāk un vieglāk.
IT
Mums ir svarīgi, lai "Delfi" saturs viemēr jums ir pieejams ātri un jums ērtākajā formātā. Mūsu piecpadsmit portālu nepārtrauktu darbību 7 dienas nedēļā, 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā nodrošina mūsu IT nodaļa. Visām pogām, visām hipersaitēm jāstrādā, nodrošinot patīkamu un ērtu lietotāja pieredzi kā ikdienā, tā arī arī brīžos, kad tiek atvairīts kāds no neskaitāmajiem kiberuzbrukumiem. Tieši tāpēc "Delfi" ir ātrākais un drošākais ziņu portāls, neskatoties uz to, ka ikmēneša atvērto rakstu skaits sasniedz 200 000 000.

Ar mums vari sazināties, rakstot uz support@delfi.lv
Administrācija
"Delfi" ir Baltijas lielākās mediju grupas Express Grupp sastāvdaļa. "Delfi" ir vienīgais interneta ziņu portāls, kas darbojas visās 3 Baltijas valstīs ar vienotu zīmolu un nosaukumu. Tas dod mums iespēju dalīties ar zināšanām, pieredzi, tehniskām un saturiskām inovācijām, ļauj būt ne tikai patiesi informatīvam medijam, bet arī efektīvam biznesam.
Rekvizīti:
AS DELFI
Dēļu iela 4-8, Rīga, LV-1004
PVN maks. reģ. Nr. LV40003504352
Banka: Swedbank
Kods: HABALV22
Bankas konts: LV48HABA01408055220DE
Kontakti
+371 67784050
hello@delfi.lv
AS Delfi
Dēļu ielā 4-8, C ieeja, 3. stāvs,
Rīga, LV-1004
delfi.lv redakcija: redakcija@delfi.lv
rus.delfi.lv redakcija: rus.redakcija@delfi.lv
MVP: mvp@delfi.lv
Interneta žurnāli: redakcija@delfi.lv
Reklāmas/pārdošanas nodaļa: reklama@delfi.lv
Biznesa attīstība un abonēšana: konts@delfi.lv
Delfi Brand Studio: brandstudio@delfi.lv
Mārketings: marketings@delfi.lv
IT: support@delfi.lv
© 2021 Delfi Latvia
Klientu atbalsts
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.