Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā pie trešā rezultativitātes punkta sezonā tika Zemgus Girgensons, tomēr viņa pārstāvētā komanda Bufalo "Sabres" ar 2:3 piekāpās Tampabejas "Lightning".

Girgensons un Markuss Folinjo otrā perioda 13.minūtē palīdzēja Tomasam Vanekam panākt 2:1. Visā spēlē Girgensons nospēlēja 13:39 minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija pozitīvs "+1". Latviešu jaunajam uzbrucējam šajā sezonā ir vieni gūtie vārti un divas rezultatīvas piespēles.

"Sabres" komandas labā vēl vienus vārtus guva Braians Flins. "Lightning" komandas pirmos vārtus pirmajā periodā guva Tailers Džonsons, bet uzvaru Tampabejas vienībai nodrošināja Martina Senluī un Ondžeja Palata gūtie vārti trešā perioda 15. un 16.minūtēs.