Foto: Publicitātes foto
Ceturtdien, 21.novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisnājās boksa komercturnīra Bigger's Better ceturtdaļfinālu pāru izloze un oficiālā svēršanās procedūra Maira Brieža un Ļuboša Šudas cīņai par IBA Pasaules čempiona titulu.

Piektdien, 22.novembrī, plkst. 21:00 startējošā boksa komercturnīra Bigger's Better ceturtdaļfinālu pāru izlozē Latvijas pārstāvim Edgaram Kalnāram (97.5kg) trešajā ceturtdaļfināla pārī par pretinieku ielozēja Polijas bokseri Przemislavu Stepjenu (104kg). Uzvaras gadījumā Kalnāram pusfinālā būs jācīnās ar ceturtā ceturtdaļfināla pāra uzvarētāju, kurā savā starpā sacentīsies Sergejs Maslobojevs no Lietuvas (96.5kg) ar Eidženu Bušmelleru no Vācijas (100kg).

Pirmajā ceturtdaļfinālā spēkiem mērosies Aleksandrs Kartozia (102kg) no Gruzijas ar Dmitriju Bezus no Ukrainas (113.8kg), otrajā - Iljans Ilje no Rumānijas (91.2kg) ar Tambvi Džeko no Beļģijas (94.8kg).

Bigger's Better turnīra izlozei sekoja oficiālā IBA Pasaules čempiona titula pretendentu – Maira Brieža un Ļuboša Šudas (Čehija) svēršanās un cimdu izvēles procedūra. Mairim svari fiksēja 90.2kg, viņa pretiniekam – 89.5kg. Cīņa norisināsies smagsvaru svara kategorijā (līdz 90.7kg).

Pasākumu Eurosport kanālā tiešraidē translēs 59 valstīs un to kopā ar ierasto turnīra vadītāju Žanu-Filipu Lustiku (Jean-Philippe Lustyk) vadīs Latvijas "Playboy" modele Lingita Lina Bopulu. Par muzikālo noformējumu uz vietas rūpēsies DJ AI-VA.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!