Uz saturu
close-ad

Dagamba

Tag Actions

Dagamba savā spēlē apvieno Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas un rada pavisam jaunu, ārkārtīgi aizraujošu un spēcīgu skanējumu. Mūziķi drosmīgi dodas vēl neapgūtās mūzikas pasaulēs, kas piedod izpildījumam neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti. Grupas skaņdarbi Valtera Pūces un Daiņa Teņa aranžējumā ir viennozīmīgi iespaidīgi – vai tas būtu Bēthovena skaņdarbs vai fragments no "Led Zeppelin".

Starptautisko grupu Dagamba 2011. gadā Latvijā izveidoja izcils klasiskās mūzikas meistars – Valters Pūce (čells). Savus pirmos soļus Dagamba spēra divu mūziķu sastāvā. Valteram piebiedrojās viņa bērnības draugs Antons Trocjuks (čells). Viņu kaislīgā mīlestība pret mūziku, aizraujošie un radošie eksperimenti, kā arī netradicionālais izpildījums piesaistīja perkusijas meistaru Hamidrezu Rahbaralam no Irānas (dafs, vokāls) un lietuviešu pianistu Daini Teni (klavieres). Šobrīd grupas Dagamba sastāvā ir četri mūziķi.

1 . lapa no 3
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.