Uz saturu
close-ad

Festivāls HELSUS

Tag Actions

2016. gada 21. un 22. maijā ar pirmajiem ziediem savus zināšanu dārzus apmeklētājiem vērs divu dienu starptautiskais zināšanu festivāls "Helsus 2016". Šogad festivāls mājvietu radis Jelgavas Pasta salā un Jelgavas pilī, kur vienlaikus norisināsies lekcijas, fiziskie treniņi, darbnīcas, koncerti u.c. zināšanas un veselību bagātinošas nodarbes. "Ķermenis, Dvēsele, Veselība" ir festivāla atslēgas vārdi, caur kuriem sevi izzināt ir aicināts ikviens.

Šogad "Helsus" piedāvā programmu, kas vienuviet pulcēs vairāk nekā 100 meistaru – zinātniekus, lektorus un praktiķus, kuri ar zināšanām dalīsies 7 "Helsus" dārzos: Veselības, Uztura, Vides, Dvēseles, Sevis izzināšanas un Fiziskās prakses dārzā, kā arī Dārzā bērniem. Paralēli festivāla norisei Pasta salā, piecu minūšu attālā gājienā, Jelgavas pilī notiks "Helsus" ārvalstu viesu lekcijas.

Festivāla mērķis ir sniegt zināšanas, dāvāt dažādas prakses un veidus, kā padarīt mūsu dzīvi apzinātāku, veselīgāku un saskanīgāku gan ar sevi, gan ar apkārtējo vidi. Ikkatram no mums ir dota iespēja paplašināt savu apziņu un pieņemties viedumā – izmantosim to!

1 . lapa no 1
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.