Uz saturu
close-ad

Labdarības maratons 'Dod pieci!'

Tag Actions


No 16. līdz 22. decembrim Rīgā, Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra "Origo", notiks otrais Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas rīkotais labdarības maratons "DOD PIECI!".

Sešas diennaktis Latvijas Radio 5 raidīs no Stikla studijas, kurā trīs dīdžeji atskaņos klausītāju pasūtītas dziesmas un tiksies ar Latvijā populāriem cilvēkiem, kā arī sarunāsies ar klausītājiem. Viena pasūtīta dziesma apmaksās vienu apmācīta asistenta darba stundu ģimenē, kurā aug bērns ar īpašām vajadzībām.

Kā uzsver akcijas rīkotāji, šādas ģimenes, tēlaini izsakoties, ir "uzliktas uz pauzes". Labklājības ministrijas grozījumi par invaldīfu asistentu pakalpojumu piešķiršanu un finansēšanu pašvaldībās paredz, ka iepriekšējo desmit stundu nedēļā vietā valsts apmaksāts asistents šādam bērnam tagad var palīdzēt tikai divas stundas. Tāpēc arī maratona devīze ir: "Dod pieci, uzspied "play"", noņem ģimeni no pauzes!".

1 . lapa no 1
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.