Aculiecinieka iemūžinātā spēkrata salonā izvietots stilizēts nacistiskās Vācijas armijas karogs. Savukārt uz spēkrata numura zīmes paliktņa atainots kāškrusts, kā arī SS zīme. Numurzīmes paliktņa izdaiļošanu Latvijas likumdošana neierobežo. Vairāk par ierobežojumiem, kas nosaka automobiļa numura zīmes izveidi, lasi šeit.

Stilizētā karoga proporcijas gan nesaskan ar oficiālajā nacistiskās Vācijas armijas karogā atainotajām, tādēļ tas uzskatāms par dizaina atribūtu.

Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins norāda, ka nacistiskās Vācijas, kā arī bijušās PSRS simbolikas izmantošanas vispārējs aizliegums Latvijā nepastāv. Tādējādi arī simbolikas lietošana, piemēram, automobiļa salonā, ir atļauta.

Ierobežojumi attiecas tikai uz publiskajiem izklaides un svētku pasākumiem. Arī uz sapulcēm, gājieniem un piketiem. Šādos gadījumos aizliegts izmantot PSRS, bijušo padomju republiku un nacistiskās Vācijas karogus, ģērboņus, himnas, svastiku, SS zīmes, kā arī padomju simbolus, proti, sirpi un āmuru, piecstaru zvaigzni, pat, ja tā atainota stilizētā veidā.