Decembrī sasauktās ārkārtas akcionāru sapulces dienaskārtībā iekļauts papildus jautājums – par akciju izslēgšanu no regulētā tirgus.

Ierosināts pārtraukt kotēt un izslēgt no regulētā tirgus – AS "Nasdaq Riga" Baltijas Oficiālā saraksta visas 200 000 000 "Latvijas Kuģniecības" uzrādītāja akcijas.

Ārkārtas akcionāru sapulce notiks 20. decembrī.

"Vitol" pieder 91% "Latvijas kuģniecības" akciju.

"Latvijas kuģniecība" koncerns šogad deviņos mēnešos strādāja ar 62,467 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,5% mazāk nekā 2016.gada attiecīgajā periodā, taču koncerns guva peļņu 11,944 miljonu eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina biržai "Nasdaq Rīga" iesniegtais uzņēmuma finanšu pārskats.

"Latvijas Kuģniecības" meitaskompānija "Lasco Investment" šogad pārdeva nekustamo īpašumu "Preses nams" par 16,8 miljoniem eiro, kā arī tika turpināta pārējo kompānijas nekustamo īpašumu atsavināšana. Savukārt "Latvijas kuģniecība" 2017.gada jūlijā pārdeva tās pašreizējo biroja ēku Elizabetes ielā 1, Rīgā Apvienoto Arābu Emirātu valdībai vēstniecības vajadzībām. Pārdošanas cena bija 4,2 miljoni eiro.