Vīrs, nebūs viegli. Atved vīnu! Mammas pārdomas par meitu audzināšanu
Foto: PantherMedia/Scanpix

"Pēdējā laikā, pateicoties internetam un sociālajiem tīkliem, manā redzeslokā nonāk ne viens vien raksts, par to, cik grūti ir audzināt tieši puikas. Tā, lai viņi izaug par kārtīgiem vīriešiem, nevis izlutinātiem čīkstuļiem. Es gan neņemšos izskaidrot terminu "kārtīgi vīrieši", jo katram savas ekspektācijas, bet ne par to šoreiz stāsts," tā savu pārdomu stāstu par meitu audzināšanu atklāj Inga Kalniņa, bloga "Lepetitpot" veidotāja.

Inga dalījās ar savām atziņām par to, cik šķietami "viegli" klājas meitu vecākiem. Tālāk lasi divu meitu mammas pārdomas:

"Gan šo rakstu dēļ, gan arī tādēļ, ka man mājās aug meitas, es aizdomājos, ka patiesībā, audzināt puišus nav grūtāk kā audzināt meitenes. Tas ir savādāk, piekrītu, bet ne grūtāk. Nav laikam grūtāka darba pasaulē, kā no maza bērniņa izaudzināt labu cilvēku.

Es varu runāt tikai par meiteņu pasauli. Ja mājās ir meitenes, tad tieši tāpat netrūkst ne kreņķu, ne bažu par to, kā no mazām būtnēm izaudzināt laimīgas sievietes.

Kā lai viņām iemāca sevi mīlēt? Kā lai viņām pareizi iemāca, ka viņas vienmēr un mūžīgi būs tik skaistas, cik pašas tādas jutīsies?

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!