Jauna tradīcija 10. decembrī – ģimenes svētdiena 'Maziem mirkļiem ir liela nozīme'

Jauna tradīcija 10. decembrī – ģimenes svētdiena 'Maziem mirkļiem ir liela nozīme'
Foto: Shutterstock

Labklājības ministrija, kas iniciējusi kampaņu "Maziem mirkļiem ir liela nozīme", aicina visas Latvijas ģimenes, nevalstiskās organizācijas, pašvaldības un citas organizācijas, kā arī uzņēmumus 10.decembrī piedalīties akcijā, iedibinot jaunu tradīciju – ģimenes svētdienu, mudinot vecākus veltīt kaut pavisam nedaudz vairāk laika kopā ar saviem bērniem.

Katrs kampaņas atbalstītājs ar savu ideju un ieceri var dalīties, to ievietojot kampaņas "Maziem mirkļiem ir liela nozīme" feisbuka lapā. Lai kopīgi novērtētu un apskatītu dažādās idejas, kuras realizējuši akcijas dalībnieki, visi tiek aicināti dalīties ar kopīgo aktivitāšu bildēm sociālajos tīklos, pievienojot tām tēmturi #mirklimirnozime.

Akcijas "Maziem mirkļiem ir liela nozīme" aktivitātes var veikt dažādi, piemēram, kopīgi pagatavojot pusdienas, sarīkojot spēļu pēcpusdienu, aizbraucot uz tuvāko pastaigu taku, parku vai dodoties pastaigā gar jūru. Ikvienam kopīgi pavadītam mirklim ir nozīme.

Kampaņas ietvaros ir izstrādāts arī informatīvais materiāls, kurā apkopotas 1000 idejas, kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar bērniem. Šo informatīvo e-bukletu var saņemt ikviens interesents, jo tas ir brīvi lejupielādējams šeit.

Lūk, te dažas idejas, kā ar bērniem pavadīt ziemīgo laiku, ar kurām uzrunāt bērnus:

  • Ar pēdām izstaigāsim sniegā dažādas figūras, piemēram, uzrakstīsim tavu vārdu vai uzzīmēsim sauli
  • Ziemā izrotāsim mežā eglīti ar dāvanām meža zvēriem – atstāsim viņiem veselīgu cienastu,
  • Dosimies kopīgās pastaigās ar patversmes dzīvniekiem,
  • Saģērbsimies silti un dosimies foto ekspedīcijā. Pēc tam dzerot siltu tēju, sarīkosim bilžu pēcpusdienu,
  • Atradīsim vecmāmiņas (vectēva) bērnības foto un nofotografēsimies tādā pašā stājā, fonā vai līdzīgā apģērbā,
  • Izcepsim piparkūku burtus, kas veido tavu vārdu,
  • Gatavosim mājās cukurgailīšus,
  • Sagatavosim mīļas kartiņas omei un opim, nosūtīsim tās viņiem pa pastu,
  • Izveidosim Ziemassvētku rotājumus eglītei,
  • Salocīsim tev pavāra cepuri – tu šodien esi šefpavārs!

Kampaņu īsteno reklāmas aģentūra "Adell" sadarbībā ar Labklājības ministriju un projekta partneriem – "Rimi", "Baltais", "Satori", "Zvaigzne ABC", "Rīgas Viļņi".

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!